افزایش اعتبارات حوزه ورزش جاسک در سال ۹۸محمد رادمهر فرماندار و رئیس شورای ورزش جاسک گفت : در مدت یک سال گذشته نسبت به افزایش سرانه ورزش شهرستان اقدامات خوبی صورت گرفته که تصویب و تخصیص اعتبار و همچنین شروع و احداث برخی پروژه های زمین های چمن مصنوعی در بیشتر روستاها از این قبیل می باشد.

به گزارش صبح ساحل، وی خاطر نشان کرد : درخصوص دغدغه ورزشکاران در خصوص استخر شهر جاسک ، برای تعمیر فضاهای باقیمانده اعتبار مورد نیاز گذاشته شده که ۵۰درصد آن نیز تحقق یافته است.


فرماندار جاسک با بیان ارزش و اهمیت ورزش در نشاط و شادابی و سلامت جامعه افزود : برای ساخت ورزشگاه جدید نیز درسطح شهرستان بررسی های لازم برای مکان مناسب درحال انجام است و پیگیر احداث دومین ورزشگاه شهرستان نیز هستیم.


در این جلسه روسای هیات های ورزشی و فعلان حوزه ورزش شهرستان از فرماندار جاسک بابت حمایت و پیگیری های ارتقاء شاخص های ورزش شهرستان تجلیل کردند.


در پایان نیز فرماندار جاسک و رئیس اداره ورزش و جوانان از بخشدار مرکزی و فرمانده پلیس راه ، فعال حوزه ورزش بانوان بابت حمایت های و همکاری برنامه های ورزشی شهرستان با اهداء لوح تقدیر قدردانی و تشکر کرد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها