رییس اتاق مشترک ایران و قطر خبرداد

تفاهم نامه همکاری بین اتاق مشترک ایران و قطر و دانشگاه علوم پزشکی تهرانبه گزارش صبح ساحل, این تفاهم نامه به امضای عدنان موسی پور رییس اتاق مشترک ایران و قطر و رامین کردی سرپرست معاونت امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران رسید و کمیسیون پژوهش و سرمایه گذاری اتاق ایران و قطر به ریاست سید محمد آیت الهی موسوی مسئول پیگیری آن شد.
عدنان موسی پور، در جریان امضای این تفاهم‌نامه ضمن ابراز خشنودی از این اتفاق گفت: اتاق ایران و قطر این آمادگی را دارد تا از طرح های نو در زمینه های مختلف اقتصادی, فرهنگی, پزشکی و ورزشی که توان رقابت در بازار جهانی قطر را دارد حمایت کند.

وی با اشاره به حضور غول های تجاری جهان در قطر گفت: به دلیل برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ فوتبال در کشور قطر, این کشور ایده های بین المللی شدن را بیش از پیش در دستور کار قرار داده و نتیجه آن حضور شرکت های بزرگ بین المللی در این کشور است. این موضوع لزوم بالا بردن کیفیت تولیدات و محصولات ایده محور ایرانی را در همه زمینه ها بیشتر از قبل محسوس می کند.

به گزارش صبح ساحل, این اتاق در حال حاضر از طرح های فرهنگی و هنری, دانش بنیان و استارتاپی, پزشکی و اقتصادی برای جهانی شدن حمایت می کند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها