هرمزگان از نظر تامین و توزیع دارو در وضعیت مطلوبی قرار داردبه گزارش صبح ساحل به نقل زخبرگزاری موج هرمزگان، غلامعلی جاودان معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ضمن تأکید بر توزیع به موقع و عادلانه دارو و تجهیزات توسط شرکت های توزیع دارو، عنوان کرد: تمهیدات لازم برای مواقع خاص دیده شده و این استان از نظر تأمین و توزیع دارو در وضعیت مطلوبی قرار دارد.

دکتر جاودان خاطر نشان کرد: رفع موانع در جهت دسترسی آسان بیماران به دارو از اولویت های این معاونت است و در این زمینه از کارکنان مدیریت دارو، کلیه داروسازان استان و مدیران شرکت های توزیع برای تلاش شبانه روزی تشکر کرد.  

در این جلسه، کمبودهای دارویی شهرستان ها به ویژه داروهای بیماران خاص بررسی و رفع شد؛ همچنین معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اشاره داشت: تلفن ۱۹۰ مرکز اطلاع رسانی داروها و سموم از ساعت ۸ صبح تا ۱۵ آماده پاسخگویی به پرسش ها در زمینه کمبودهای دارویی، مشاوره ها و اطلاعات دارویی است.

شایان ذکر است؛ جلسه هفتگی ستاد داروی استان با حضور معاون غذا و دارو، مدیر و کارشناسان معاونت غذا و دارو، مدیران شرکت ها و نمایندگان انجمن داروسازان برگزار شد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها