با برتری تیم های بیمارستان، آیندگان و نریمان

پرونده هفته پنجم لیگ برتر فوتسال بسته شدبه گزارش صبح ساحل ، در هفته پنجم لیگ برتر فوتسال باشگاه های هرمزگان تیم های آیندگان ، بیمارستان امام رضا (ع) و نریمان بندرعباس حریفان خود را شکست دادند و یک بازی هم مساوی شد.
در هفته پنجم رقابت های لیگ برتر فوتسال باشگاه های هرمزگان تیم نیک پخش هرمزگان و یادآورغدیر در یک بازی پرگل چهار چهار مساوی شدند. برای تیم‌ نیک پخش هرمزگان حمید باقرزاده دوگل و مهراب دهقانی و وحید روشن زاده گلزنی کردند و برای  یادآورغدیر امیراحسان مرادی دو گل و دوگل دیگر را حسن سپهری و ایمان سازوار به ثمر رساندند.
در این بازی محمدرضا دهقانی از تیم نیک‌پخش به عنوان بازیکن اخلاق انتخاب شد. آیندگان چهار بر صفر کشاورز احمدی را برد. برای تیم آیندگان امیر اقتداری، محمدامین رنجبر ، محمدحسین بازیارو مصطفی حمزه ای گلزنی کردند. بازیکن اخلاق این بازی عمران حمیدی از تیم کشاورز احمدی شناخته شد. بیمارستان امام رضا(ع) با چهار گل ساحل‌شهرداری سیریک را در هم کوبید.
 برای تیم بیمارستان امام رضا(ع) علی صابری و  سعید اقتداری هرکدام دوگل به ثمر رساندند.   سعید اقتداری از تیم بیمارستان امام رضا (ع) بازیکن اخلاق این بازی انتخاب شد.
‌ در آخرین بازی هفته پنجم مقاومت میناب در خانه پنج بر سه بازی را به نریمان بندرعباس واگذار کرد.  ‌نوید آذری دوگل و محمد بالنجی یک گل برای مقاومت میناب زدند و گل‌های نریمان بندرعباس را فرامرز مرادی ، مهدی ثامری،بهنام ساربانی ، حسین رحیمی و محمد اسلامی به ثمر رساندند. ‌ محمدرضا تاجیکی از تیم نریمان در این بازی به عنوان بازیکن اخلاق انتخاب شد. تا پایان هفته پنجم، نوید آذری از تیم مقاومت میناب با ۷ گل زده صدرنشین جدول رده بندی گلزنان می باشد. حسن سپهری از تیم یاد آور غدیر و سینا احمدیان از تیم نریمان با ۶ گل زده در مکان دوم ایستاده اند.
حمید باقر زاده از تیم نیک پخش و علی صابری از تیم بیمارستان امام رضا (ع) با ۵ گل زده در جای سوم قرار گرفته اند. 
مهراب دهقانی و محمد میرزایی هر دو از تیم نیک پخش،  حامد زرجام از تیم آیندگان ، سعید اقتداری از تیم بیمارستان امام رضا (ع) و بهنام ساربانی از تیم نریمان بندرعباس با به ثمر رساندن چهار گل در مکان چهارم جدول گلزنان ایستاده اند.

 

 

 

 

 

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها