یک تن و 648 کیلو مواد افیونی در هرمزگان کشف شدفرمانده انتظامی استان هرمزگان از کشف یک تن و 648 کیلوانواع مواد مخدر و دستگیری 36 قاچاقچی و توزیع‌کننده مواد مخدر در 72 ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش صبح ساحل، سردار عزیزاله ملکی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مأموران انتظامی استان در راستای مقابله با قاچاق موادمخدر و برخورد با سوداگران مرگ، ۵ طرح ویژه برخورد با قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر را به مدت ۷۲ ساعت در سطح استان اجرا کردند.

 وی افزود: طی ۷۲ ساعت گذشته با اشرافیت اطلاعاتی و کنترل محورهای مواصلاتی ۱۲دستگاه خودرو و ۳ دستگاه موتورسیکلت حامل موادمخدر شناسایی و توقیف شد.

فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: در این مدت، یک تن و ۶۴۸ کیلو انواع مواد مخدر شامل یک تن و ۵۸۷ کیلو تریاک، ۵۰کیلو حشیش، ۸ کیلو شیشه و ۳کیلوگرم سایر مواد کشف و ۳۶ متهم در این زمینه دستگیر شدند.

ملکی ادامه داد: این میزان مواد مکشوفه با تلاش پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و همکاری ماموران انتظامی شهرستان‌های حاجی‌آباد، جاسک، میناب، رودان و لنگه کشف شده است.

وی با اشاره به دستگیری ۶۵۲ معتاد طی این مدت، خاطرنشان کرد: پلیس با به‌کارگیری تمام توان عملیاتی و انتظامی خود در تامین نظم و امنیت شهروندان تلاش می‌کند و لازم است شهروندان نیز ضمن رعایت نکات ایمنی و امنیتی در پیشگیری از جرایم، هرگونه موارد مشکوک را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها