روستاییان سیریکی از امکانات رایگان برخوردار می شوندبه گزارش صبح ساحل،اماکن تحت پوشش هیات فوتبال سیریک شنبه و یکشنبه هر هفته به صورت رایگان در اختیار روستاییان قرار خواهد گرفت. 

سرپرست هیات فوتبال شهرستان سیریک گفت: توسعه ورزش در روستاهای شهرستان سیریک موجب شناسايی استعدادهای نهفته می شود.
مهرداداحمدی تصریح کرد: باهدف بهره مندی روستاییان از امکانات ورزشی موجود شهرستان،سوق دادن روستاییان به شرکت و حضور فعال در مسابقات شهرستانی و شناسایی استعداد های ورزشکاران روستایی اماکن ورزشی تحت پوشش هیات فوتبال شهرستان سیریک به صورت رایگان در اختیار جامعه ورزشی روستایی قرارخواهد گرفت.
احمدی اظهار کرد: روستاییان با هماهنگی قبلی با مسئول اماکن می توانند در ساعات و روزهای مشخص از زمین چمن و سالن ورزشی بهره مند شوند.سرپرست هیات فوتبال سیریک تاکید کرد: برای استفاده رایگان از اماکن دو تیم مقابل هم جهت برگزاری مسابقه باید از شهرستان سیریک باشند.
وی بیان داشت : همچنین برای تمرین تیم های ورزشی شهرستان در رده های پایه با هدف اهمیت تیم ها به رده های پایه اماکن به‌صورت رایگان در اختیار تیم ها قرارداده خواهدشد.مهرداداحمدی اظهارکرد: برای تمرین و بازی نمایندگان شهرستان جهت حضور قدرتمند در مسابقات استانی اماکن ورزشی به صورت رایگان در اختیار تیم ها خواهد بود.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها