تکمیل ظرفیت دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد از امروزبه گزارش صبح ساحل ، فاطمه عامری سیاهویی گفت: کلیه داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 98 شرکت نموده اند می توانند در مرحله تکمیل ظرفیت با انتخاب کد رشته محل هایی که دارای ظرفیت هستند، در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور ادامه تحصیل دهند.

وی با بیان اینکه تمام داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد 98 شرکت کردند می توانند در مرحله تکمیل ظرفیت با انتخاب کد رشته های که دارای ظرفیت هستند، درمقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور ادامه تحصیل هستند، افزود: علاقمندان می توانند از امروز 23 آبان لغایت 26 آبان نسبت به انتخاب کد رشته اقدام نمایند.

معاون دانشگاه پیام نور تصریح کرد: داوطلبان جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نمایند.

عامری سیاهویی در بخش دیگری از سخنان خود از ادامه تحصیل دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد ورودی سال 96 و ماقبل که برای ثبت نام مراجعه نکرده اند، خبر داد.

وی، خاطر نشان کرد: بخشودگی بدهی و امکان ثبت نام و ادامه تحصیل این دانشجویان نیز فراهم شده است و برای اطلاعات بیشتر به حوزه آموزش دانشگاه مراجعه نمایند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها