خلیل قاسمی خبرداد؛

توزیع برنج در هرمزگان با نرخ مصوب دولتیرئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: با توجه به کمبود برنجی که اخیرا در استان به وجود آمده بود، ۷۶۸ تن برنج پاکستانی در استان با نرخ مصوب دولتی توزیع می‌شود.

به گزارش صبح ساحل به نقل از خبرگزاری موج ، خلیل قاسمی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، در جلسه ستاد تنظیم بازار استان که با حضور فرمانداران شهرستان‌ها و دیگر اعضا برگزار شد، گفت: با توجه به کمبود برنجی که اخیرا در استان به وجود آمده بود تصمیم بر واردات برنج در استان گرفته شد.

او افزود: توزیع برنج از فردا در فروشگاه‌های بزرگ، زنجیره‌ای و تعاونی‌ها در سراسر استان با قیمت ۸۹۰ هزار ریال صورت می‌پذیرد.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت: در حال برنامه ریزی هستیم تا شهروندانی که با مسافر بر‌های شخصی جا به جا می‌شوند در صورت مشاهده افزایش خودسرانه قیمت‌ها بتوانند شماره پلاک خودرو را برای اعمال جریمه گزارش دهند.

قاسمی افزود: اگر این عمل صورت بگیرد افزایش قیمت نخواهیم داشت و همچنین افراد شناسنامه دار قیمت‌ها را به صورت خودسرانه بالا نخواهند برد.

او در خصوص طرح نظارتی درج قیمت گفت: طرح کنترل درج قیمت در استان از یکم آغاز و تا ۳۰ آذر ماه آغاز شده است.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان افزود: درج نکردن قیمت بستری را برای برخی افراد فراهم می‌کند تا سایر مشکلات را به وجود بیاورند.

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت:  ۷۶۸ تن برنج پاکستانی در استان با نرخ مصوب دولتی توزیع می‌شود.

منتشر شده: 2
علی
۱۱ آذر ۱۳۹۸
با سلام و خسته نباشید خواستم لطف کنید اعلام کنید در قشم از کجا برنج دولتی تحویل بگیریم در کدام راز زا مکان در قشم.ممنونم.خداقوت
مهدی جعفری
۱۰ آذر ۱۳۹۸
از شما به عنوان رسانه ی بزرگ هرمزگانی انتظار میره اخبار حقیقی رو به مردم بگید نه یه مشت دروغ کجاست برنج ۸۹ تومانی که ما ندیدیم.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها