چهارمین المپیاد ورزش‌های آبی و ساحلی بندرعباسبه گزارش صبح ساحل، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، بیان کرد: با توجه به ظرفیت‌های شهر بندرعباس و قرارگیری آن در نوار ساحلی خلیج‌فارس باید از این موقعیت و موهبت الهی به بهترین شکل بهره برد و ورزش‌های ساحلی یکی از این بهره‌وری‌ها به شمار می‌رود.
الیاس محسنی افزود: با توجه به اینکه در سالیان گذشته نیز بندرعباس میزبانی این مسابقات را عهده‌دار بوده است و طی این سال‌ها استعدادهای خوبی را در ورزش‌های ساحلی کشف کرده‌ایم، امسال این المپیاد با یاد یک هزار و ۵۰۰ شهید استان هرمزگان در بندرعباس برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: چهارمین دوره المپیاد ورزش‌های آبی و ساحلی بندرعباس در رشته‌های والیبال، هندبال، دو استقامت، اسکی روی آب و شنا ویژه آقایان و بانوان برگزار می‌شود.
محسنی تصریح کرد: همچنین رشته‌های فوتبال ساحلی، پرچم در ساحل، جت اسکی، پدل برد و ماهیگیری مختص آقایان در این المپیاد برگزار می‌شود.
وی اضافه کرد: علاقه‌مندان می توانند از ۵ تا ۱۸ آذزماه با مراجعه به سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس جهت نام‌نویسی در این المپیاد اقدام کنند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها