مدیر کل منابع طبیعی هرمزگان:

اثربخشی پروژه های آبخیزداری قابل انکار نیستمدیر کل منابع طبیعی هرمزگان گفت: اثربخشی پروژه های ابخیزداری قابل انکار نیست.

به گزارش صبح ساحل به نقل از خبرگزاری مهر، امید ذاکری در بیستمین جلسه ستاد پروژه های آبخیزداری از محل صندوق توسعه ملی با قدردانی از   با تلاش و حضور فعالانه همه همکاران گفت: امروز با تلاش همه همکاران ، اثربخشی پروژه های ابخیزداری قابل انکار نیست و اجرای به موقع پروژه ها و اثربخشی آنها  رضایت استاندار هرمزگان را هم به دنبال داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منابع طبیعی هرمزگان ؛وی با اشاره به بیانات استاندار هرمزگان در شورای حفاظت آب استان مبنی بر رضایتمندی از پروژه های آبخیزداری  افزود: آبخیزداری از اقدامات ضروری و مهم است که تقویت ، حمایت و توسعه  فعالیت های آبخیزداری در دستور کار استانداری هرمزگان قرار دارد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان گفت: استان هرمزگان استان کم آبی است که با دو دهه خشکسالی مواجه بوده است که این ضرورت کار های آبخیزداری بیشتر نمایان می کند.

ذاکری افزود: کارهای بسیار خوبی در حوزه ابخیزداری استان هرمزگان انجام شده که  از نظر نوع پروژه ها و اثر بخشی غیر قابل انکار است.

وی گفت : احداث سازه های آبخیزداری علاوه بر اثر بخشی و رضایت مردمی سبب شده چاههای کشاورزی و قنات های استان  نیز کمترین مشکل را داشته باشند

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها