استفاده از ظرفیت‌های دریایی هرمزگان با تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد و پژوهشکده مطالعات فناوریتفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان و پژوهشکده مطالعات فناوری به امضا رسید.

به گزارش صبح ساحل به نقل از  ایسنا، تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی و پژوهشکده مطالعات فناوری با موضوع بازنگری مدل کسب و کار دانشگاه آزاد اسلامی با رویکرد دریا پایه و ارتقاء بهره‌وری و مشارکت اقتصادی در توسعه استان هرمزگان با تأکید بر دانشگاه‌های نسل سوم و چهارم در دفتر ریاست دانشگاه آزاد هرمزگان و با حضور دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی منعقد شد.

با توجه به اینکه استان هرمزگان دریا پایه و توسعه و اقتصاد آن بر مبنای دریاست، این تفاهم‌نامه به استفاده از ظرفیت‌های دریایی استان از جمله توریسم دریایی، تولید بذرهای گرمسیری، شیلات، تولید انرژی از دریا، ورزش‌های دریایی، حمل و نقل دریایی و محیط زیست برای رونق و توسعه اقتصاد استان و کشور کمک شایانی می‌کند.

این تفاهم‌نامه به امضای دکتر احسان کامرانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان و دکتر سید حبیب‌الله طباطبائیان رئیس پژوهشکده مطالعات فناوری رسید.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها