تا کنون 21 نفر برای نمایندگی مجلس یازدهم ثبت نام کرده اندثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس در استان از ۱۰ آذرماه جاری همزمان با سراسر کشور آغاز شد و به‌مدت هفت روز ادامه خواهد داشت.

ثبت نام هفت داوطلب برای نمایندگی مجلس یازدهم در شرق هرمزگان

به گزارش صبح ساحل به نقل از ایسنا، رئیس ستاد اجرایی انتخابات حوزه انتخابیه شرق هرمزگان، گفت: از ابتدای زمان ثبت نام تاکنون ۷ نفر در حوزه انتخابیه شرق هرمزگان در محل فرمانداری میناب اقدام به ثبت نام کرده اند.

محمد احمدی در گفت‌وگو با این خیرگزاری افزود: از ابتدای زمان ثبت نام تاکنون ۷ نفر در حوزه انتخابیه شرق هرمزگان در محل فرمانداری میناب اقدام به ثبت نام کرده اند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه میناب گفت: از این تعداد ۲ نفر آنها دارای مدرک تحصیلی دکتری و ۵ نفر دیگر دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد هستند.

وی خاطرنشان کرد: از بین ثبت نام کنندگان نمایندگی مجلس در شرق هرمزگان ۵ نفر آنها بین ۳۰ تا ۴۰ سال و دو نفر آنها بین ۴۰ تا ۵۰ سال سن دارند.

تعداد ثبت نام داوطلبین در هرمزگان به ۲۱ نفر رسید

رییس ستاد انتخابات هرمزگان گفت: ۹ نفر  در سومین روز ثبت‌نام داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های انتخابیه هرمزگان ثبت‌نام کردند که از این شمار سه نفر در حوزه مرکزی، پنج نفر در شرق و یک نفر در غرب استان ثبت نام شدند.

سعید ناجی ضمن با بیان اینکه هر ۹ نفر مرد هستند و دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند، اظهار کرد: هشت نفر از ثبت نام شدگان در رده سنی ۳۰ تا ۵۰ سال و یک نفر در رده ۵۰ تا ۷۰ سال قرار دارند.

وی مجموع آمار دواطلبان ثبت نام شده در هرمزگان در مدت سه روز را ۲۱ نفر اعلام کرد و گفت: ۲۲ نفر جهت ثبت نام به حوزه‌های انتخابی استان مراجعه کردند که از این شمار ۲۱ نفر ثبت نام قطعی شدند.

رییس ستاد انتخابات هرمزگان بیان کرد: از ۲۱ نفری که ثبت نام قطعی شدند، ۱۳ نفر مربوط به حوزه مرکزی، یک نفر حوزه غرب و هفت نفر در حوزه شرق هستند.

به گفته ناجی از مجموع ثبت نام شدگان تنها یک نفر زن است و شش نفر دارای مدرک دکترا و ۱۵ نفر کارشناسی ارشد هستند.

وی ادامه داد: نام نویسی از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی همزمان با سراسر کشور در سه حوزه انتخابیه استان شامل بندرعباس ، میناب ، بندرلنگه و ستاد انتخابات کشور از دهم آذرماه آغاز شده و به مدت یک هفته ادامه دارد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها