قیمت روز خودروهای داخلی موجود در بازار

قیمت روز خودرو چهارشنبه ۱۳ آذر؛ سایه آرامش بر سر بازار خودروبه گزارش صبح ساحل،به نقل از فرارو،بازار خودرو امروز با آرامش نسبی روبرو شده و شاهد تغییرات چندانی در قیمت‌ها نیستیم. ایران خودرویی‌ها بدون هیچ تغییری نسبت به روز گذشته در بازار ظاهر شده‌اند و در بین محصولات سایپا تنها تیبا صندوق‌دار و پراید هاچ‌بک در حد ۱۰۰ و ۲۰۰ هزار تومان گران شده‌اند. امروز پراید هاچ‌بک در بازار به ۵۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسیده و پراید صندوق‌دار مثل روز‌های قبل ۴۹ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود.

قیمت روز محصولات سایپا در بازار امروز چهارشنبه ۱۳ آذر ۹۸

افزایش قیمت خودرو‌های سایپا امروز با سرعت خیلی پایین‌تری پیگیری می‌شود. طوری که تنها دو محصول این شرکت در بازار افزایش قیمت پیدا کرده که یکی از آن‌ها به تیبا صندوق‌دار اختصاص دارد. قیمت روز تیبا در بازار امروز حدود ۱۰۰ هزار تومان گران شده و به ۵۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسیده است. با این وجود تیبا ۲ از این افزایش قیمت پیروی نمی‌کند و مثل روز گذشته سر جایش روی نرخ ۶۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ایستاده است. ساینا امروز هم ۶۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود و فعالان بازار خودرو، کوییک دنده‌ای را ۶۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان می‌فروشند.

قیمت روز پراید در بازار امروز چهارشنبه ۱۳ آذر ۹۸

پراید هاچ‌بک دیگر محصول سایپا است که امروز با افزایش قیمت به استقبال مشتریانش آمده. قیمت روز سایپا ۱۱۱ امروز در حد ۲۰۰ هزار تومان بالاتر رفته و به ۵۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسیده است. در طرف مقابل پراید صندوق‌دار یا همان سایپا ۱۳۱ روی قیمت ۴۹ میلیون تومان متوقف شده و تغییری نسبت به روز‌های قبل ندارد. پراید وانت هم شرایط مشابهی را تجربه می‌کند و مثل دیروز با قیمت ۵۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

قیمت روز محصولات سایپا امروز چهارشنبه ۱۳ آذر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت امروز (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
پراید هاچ‌بک سایپا ۱۱۱
۵۳,۳۰۰,۰۰۰
۵۳,۱۰۰,۰۰۰
۳۹,۹۴۱,۰۰۰
پراید سایپا ۱۳۱
۴۹,۰۰۰,۰۰۰ 
۴۹,۰۰۰,۰۰۰
۳۷,۶۴۱,۰۰۰ 
پراید وانت سایپا ۱۵۱
 ۵۱,۸۰۰,۰۰۰
۵۱,۸۰۰,۰۰۰
۴۰,۳۱۳,۰۰۰
تیبا صندوق‌دار
 ۵۷,۳۰۰,۰۰۰
۵۷,۲۰۰,۰۰۰
۴۳,۴۴۳,۰۰۰
تیبا ۲
 ۶۲,۵۰۰,۰۰۰
۶۲,۵۰۰,۰۰۰
۵۱,۶۰۳,۰۰۰
ساینا
 ۶۲,۴۰۰,۰۰۰
۶۲,۴۰۰,۰۰۰
۵۵,۹۴۳,۰۰۰
کوییک دنده‌ای
۶۹,۷۰۰,۰۰۰
۶۹,۷۰۰,۰۰۰ 
۶۱,۲۰۰,۰۰۰
 

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز چهارشنبه ۱۳ آذر ۹۸

محصولات ایران خودرو به کلی روند کاهش قیمت را کنار گذاشته‌اند و امروز در بازار هیچ تغییری نسبت به روز گذشته ندارند. برای مثال سمند EF۷ درست مثل دیروز با قیمت ۹۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در بازار خرید و فروش می‌شود که ۲۶ میلیون بالاتر از نرخ مصوب کارخانه است. سمند LX هم تغییری نکرده و همچنان روی نرخ ۷۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان متوقف شده است.

پژو ۴۰۵ امروز تغییری نسبت به روز قبل ندارد. قیمت روز پژو ۴۰۵ GLX بنزینی در بازار ۷۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است و حدود ۱۴ میلیون بیشتر از نرخ مصوب خرید و فروش می‌شود. پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز در بازار مثل روز‌های گذشته ۹۰ میلیون تومان قیمت دارد و این در حالی است که قیمت مصوب آن حدود ۲۵ میلیون پایین‌تر، یعنی ۶۵ میلیون تومان اعلام می‌شود. پژو ۴۰۵ SLX هم در کارخانه با نرخ ۶۸ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود، اما در بازار این محصول را حدود ۲۲ میلیون گران‌تر و معادل ۹۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان می‌فروشند.

پژو ۲۰۶ مثل دیگر محصولات ایران خودرو روند افزایش قیمت را کنار گذاشته و با همان قیمت‌های روز قبل به استقبال مشتریانش آمده است. امروز پژو ۲۰۶ تیپ ۲ در بازار ۹۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود که ۲۵ میلیون تومان گران‌تر از نرخ مصوب کارخانه است. قیمت روز پژو ۲۰۶ تیپ ۵ به حدود ۱۱۱ میلیون تومان رسیده و ۳۲ میلیون با قیمت مصوب اختلاف دارد. پژو ۲۰۶ صندوق‌دار هم با اینکه در کارخانه ۸۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود، اما در بازار باید برای خرید آن ۱۱۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان هزینه کنید.  

پژو پارس امروز تغییری نسبت به روز گذشته ندارد. این محصول ایران خودرو همچنان در بازار ۱۰۱ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود که حدود ۲۳ میلیون بالاتر از نرخ مصوب کارخانه است. رانا هم وضعیت مشابهی را تجربه می‌کند. این محصول ایران خودرو بدون تغییر نسبت به روز گذشته در بازار ۸۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود که تقریبا ۲۰ میلیون بالاتر از نرخ مصوب کارخانه است.  

امروز دنا معمولی و دنا پلاس تغییری نسبت به دیروز پیدا نکرده‌اند. دنا تیپ ۲ همچنان ۱۲۷ میلیون تومان است و دنا پلاس تیپ ۱ با قیمت ۱۴۱ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.دنا پلاس توربو هم شرایط مشابهی را تجربه می‌کند. این محصول ایران خودرو نسبت به دیروز نوسان قیمت نداشته و همچنان ۱۷۵ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز چهارشنبه ۱۳ آذر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان 
۷۲,۸۰۰,۰۰۰
۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX
۸۲,۲۰۰,۰۰۰
۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7
۹۵,۴۰۰,۰۰۰
۶۹,۷۷۳,۰۰۰
پژو GLX 405
۷۷,۶۰۰,۰۰۰
۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه‌سوز
۹۰,۰۰۰,۰۰۰
۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405
۹۰,۱۰۰,۰۰۰
۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس
۱۰۱,۰۰۰,۰۰۰
۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو 206 تیپ 2
۹۲,۲۰۰,۰۰۰
۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو 206 تیپ 5
۱۱۱,۰۰۰,۰۰۰
۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو 206 صندوق‌دار
۱۱۰,۳۰۰,۰۰۰
۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا
۸۷,۶۰۰,۰۰۰
۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ 2
۱۲۷,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
دنا پلاس تیپ 1
۱۴۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۰,۹۳۴,۰۰۰
دنا پلاس توربو
۱۷۵,۷۰۰,۰۰۰
توقف فروش
پژو 207 دنده‌ای
۱۳۷,۰۰۰,۰۰۰
۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو 207 اتوماتیک
۱۷۱,۴۰۰,۰۰۰
حاشیه بازار
دانگ‌فنگ H30
۱۵۶,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش

قیمت محصولات کرمان موتور امروز چهارشنبه ۱۳ آذر ۹۸

محصولات کرمان موتور امروز با ثبات قیمت در بازار ظاهر شده‌اند. جک J4 امروز در بازار با قیمت ۱۴۵ میلیون تومان فروخته می‌شود که تقریبا پنج میلیون پایین‌تر از قیمت مصوب کارخانه است. توجه داشته باشید که کرمان موتور قیمت محصولاتش را بالاتر از نرخ‌های بازار در نظر می‌گیرد. برای مثال نرخ مصوب جک J4 در کارخانه ۱۵۰ میلیون تومان است. امروز جک S3 بدون تغییر نسبت به روز گذشته و حدود ۱۰ میلیون کمتر از قیمت کارخانه خرید و فروش می‌شود. قیمت روز جک S3 در بازار ۲۰۰ میلیون تومان و در کارخانه ۲۱۰ میلیون تومان است. جک S5 در بازار ۲۹۴ میلیون تومان فروخته می‌شود، اما کرمان موتور در طرح‌های فروش آن را حدود پنج میلیون بیشتر و با نرخ ۲۹۹ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کند.

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز چهارشنبه ۱۳ آذر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
جک J4 اتوماتیک
۱۴۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۹,۹۰۰,۰۰۰
جک S3 اتوماتیک
۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ 
۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰
جک S5 اتوماتیک
۲۹۵,۰۰۰,۰۰۰
۲۹۹,۰۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز چهارشنبه ۱۳ آذر ۹۸

محصولات مدیران خودرو امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته باقی مانده‌اند و با همان قیمت‌های قبلی در بازار خرید و فروش می‌شوند. MVM ۳۱۵ هاچ‌بک امروز در بازار ۱۳۲ میلیون تومان است و حدود هشت میلیون تومان ارزان‌تر از نرخ مصوب کارخانه قیمت‌گذاری شده. مدیران خودرو در طرح‌های فروش قیمت MVM X۲۲ دنده‌ای را ۱۷۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در نظر می‌گیرد، اما می‌توان با هفت میلیون بودجه کمتر، این خودرو را از بازار با قیمت ۱۶۶ میلیون تومان خرید. MVM X۲۲ اتوماتیک هم وضعیت مشابهی دارد. با وجود اینکه در بازار با قیمت ۱۸۸ میلیون تومان فروخته می‌شود، اما مدیران خودرو همچنان آن را هفت میلیون تومان گران‌تر و معادل ۱۹۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌کند. MVM X۳۳ این روز‌ها در بازار با قیمت ۲۳۰ میلیون توامن معامله می‌شود، اما در طرح‌های فروش قیمت آن را شش میلیون گران‌تر و حدود ۲۳۶ میلیون تومان در نظر می‌گیرند.

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز چهارشنبه ۱۳ آذر ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
ام وی ام 315 هاچ‌بک
۱۳۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 دنده‌ای
 ۱۶۶,۰۰۰,۰۰۰
۱۷۲,۷۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 اتوماتیک
 ۱۸۸,۰۰۰,۰۰۰
۱۹۵,۶۰۰,۰۰۰
ام وی ام X33
۲۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰
 
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها