فرماندار بستک:

ایستگاه مطالعه در ادارات راه اندازی می شود فرماندار بستک گفت: در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی ایستگاه مطالعه در ادارات سطح شهرستان راه اندازی گردد.
 به گزارش صبح ساحل، حسینی قتالی با بیان اینکه در کلیه ادارات شهرستان و مراکز عمومی باید ایستگاه کتابخوانی دایر شود، گفت: باید فرهنگ مطالعه کتاب در منازل، محیط کار و فضاهای عمومی را بیش از گذشته ترویج کنیم.
 حسینی قتالی تصریح کرد: به دلیل دسترسی مردم به اینترنت و فضای مجازی گرایش به سمت کتاب و کتابخوانی کمرنگ شده و لازم است برابر ارتقاء فرهنگ مطالعه کتاب از ایده های جدید استفاده کرد و ما برای این کار در فرمانداری کتابخانه ای را در نظر گرفته ایم تا ارباب رجوعان بتوانند در مواقع انتظار از آن بهره ببرند.
 فرماندار بستک با اشاره به پایین بودن سرانه مطالعه در کشور و استان خاطر نشان کرد: تمام تلاش ها و برنامه های ما باید در جهت افزایش سرانه مطالعه باشد و این کار نیازمند فرهنگ سازی و داشتن برنامه های بلند مدت و دائمی است.
 نماینده عالی دولت در شهرستان بستک افزود: برای ترویج فرهنگ کتابخوانی باید زیرساخت ها و امکانات لازم نیز فراهم شود و شایسته است مسئولین به بستک به عنوان پیشانی فرهنگ استان توجه ویژه ای داشته باشند.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها