دبیرموسسه نغمه های دانش وامید:

نخستین استارتاپ ویکند شهرستان سیریک با حضور اساتیدی از تهران و بندرعباس برگزار شددر این دوره که به صورت دوروز متداول برگزار گردید تیم هایی از شهرهای سیریک، گروگ، کوهستک و بخش مرکزی سیریک حضور داشتند.

به گزارش صبح ساحل به نقل از خبرگزاری برنا ؛ محمد پیشان گفت: در ادامه برنامه های آموزشی نو آورشو که توسط موسسه نغمه های دانش و امید در شرق استان هرمزگان آغاز شده بود دوره دو روزه استارتاپ ویکند در شهر سیریک برگزار شد.

وی افزود: در این دوره دو روزه که چهار استاد در آن حضور داشتند چهار کارگاه با موضوعات استارتاپی برگزار گردید. دکترکتایون سپهری از تهران، مهندس حسین رئیسی، مهندس حسین حاجی زاده و مهندس توانگری از مرکز استان به عنوان اساتید این دوره در این دو روز در سیریک حضور داشتند.

ایشان ضمن اشاره به اهمیت استارتاپ ها اضافه کردند: استارت آپ‌ها فرصت مناسبی برای  تمرین جهت توسعه و ارتقای کارهای تیمی است و در این راستا نیازمند برخورداری از نگرش جدید و تقویت برنامه‌های تیم محور هستیم. استارتاپ ها در دنیای امروز فرصت های بسیاری را در اختیار ما می گذارند و از سویی در تسهیل امور کمک بسیاری به ما می کنند.

وی افزود: دوره های نو آورشو با حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان در شرق استان در حال برگزاری ست.

پیش از این در مهر و آبان مان سال جاری در دو شهر میناب و جاسک این دوره ها برگزار شده بود و در ادامه نیز در دو شهرستان بشاگرد و رودان نیز این دوره ها برگزار خواهد شد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها