نمایشگاه کتاب هرمزگان ۱۲ بهمن امسال گشایش می یابدهفدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان از ۱۲ تا ۱۸ بهمن ماه امسال درمحل دائمی نمایشگاه های بندرعباس گشایش می یابد.

به گزارش صبح ساحل، به نقل از ایرنا، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: براساس پیش بینی های صورت گرفته امسال بیش از ۵۰۰ ناشر و نمایندگی فروش، کتاب های خود را با موضوع ها متفاوت و برای سن های مختلف در نمایشگاه کتاب استان عرضه می کنند.
رضا کمالی زرکانی روز پنجشنبه درخصوص برپایی نمایشگاه کتاب استان افزود: ثبت نام از ناشران سراسر کشور برای حضور در هفدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان، یک ماه قبل از برگزاری نمایشگاه انجام می شود.
وی بیان داشت: درنمایشگاه امسال همچون سال قبل، کتاب ها با ۳۰ درصد تخفیف عرضه می شود که ۱۰ درصد توسط ناشر و ۲۰ درصد نیز از طریق بن خرید کتاب به افراد اختصاص خواهدیافت. 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان اظهار داشت: دربخش جنبی نمایشگاه کتاب نیز برنامه های متعددی شامل موسیقی، نمایش، شعرخوانی، داستان خوانی، نقاشی، مدولباس و کارگاه های آموزشی درنظر گرفته شده است.
کمالی ابراز داشت: نمایشگاه کتاب با توجه به تعداد حضور ناشران، ابعاد نمایشگاه، حضور گسترده مردم، تراکنش های مالی و غیره از بزرگترین رویدادهای فرهنگی استان هرمزگان است.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها