ادامه فعالیت سامانه بارشی در هرمزگانبه گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، طی امروز (27 آذر) شاهد ادامه فعالیت سامانه بارشی در استان خواهیم بود.

طی ساعاتی شدت فعالیت این سامانه به صورت بارش های رگباری در ارتفاعات غربی، مناطق شرقی و نیمه شرقی استان و شرق تنگه هرمز قابل ملاحظه خواهد بود، از ساعات ظهر از میزان فعالیت سامانه بارشی در غرب استان کاسته می شود و عمده فعالیت سامانه بارشی در شرق استان پیش بینی می شود .

به گزارش صبح ساحل و به نقل از اداره کل هواشناسی هرمزگان، روز پنجشنبه در برخی نقاط شرقی و مرکزی سامانه بارشی به صورت پراکنده و خفیف فعالیت خواهد داشت و به تدریج از استان خارج خواهد شد.

گفتنی است؛ دریا طی امروز در جزایر غربی استان با افزایش بادهای شمال غربی نسبتا مواج خواهد بود، در تنگه هرمز و دریای عمان طی امروز شاهد ماندگاری بادهای جنوب شرقی خواهیم بود.

از پنجشنبه شب در مناطق دریایی تنگه هرمز، همچنین مناطق شرقی و مرکزی استان وزش بادهای نسبتا شدید شمال شرقی خواهیم داشت که سبب مواج شدن دریا خواهد شد و توصیه می شود با توجه به مواج شدن دریا تمهیدات لازم در مسیر تردد به قشم و هرمز صورت گیرد .

طبق پیش بینی وضعیت جوی و دریایی هرمزگان، از فردا پنجشنبه تا اوایل هفته آینده، شاهد کاهش نسبی دما (تا 5 درجه) در اکثر نقاط استان خواهیم بود.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها