مشکلات ملوانان، لنج‌داران بندر دیر بررسی شدمشکلات ملوانان، لنج‌داران و ساحل نشینان بندر دیر با حضور معاون اقتصادی وزیر کشور بررسی شد.

به گزارش صبح ساحل،  دین پرست معاون محترم هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور به همراه مسئولین استانی با حضور در اسکله بندر دیر با مسئولین بندر، لنج‌داران و ملوانان درباره مسائل و مشکلات این بخش دیدار و گفت و گو کرد.

 دین پرست ضمن اشاره به تلاش‌های مقام عالی وزارت و مساعدت رئیس جمهور محترم درباره ساماندهی کالای همراه ملوان ( ته لنجی ) افزود: این سهمیه در حال حاضر ۱۵ میلیون تومان برای هر ملوان در هر سفر است و سقف استفاده در سال ۶ سفر می‌باشد.

وی همچنین اشاره کرد: با این وجود این نگرانی جدی وجود دارد که تصمیمات اخذ شده مستقیماً باعث بهبود معیشت ملوانان نشود و چیز چندانی عاید آنها نشود.

دین پرست به مدیران اقتصادی استان و فرمانداران دستور داد به فوریت با ملوانان و لنج‌داران جلسه بگذارند و گزارشی از اثر واقعی مصوبه مذکور را در جلسه‌ی فوق العاده فرمانداران با دکتر دین پرست که فردا در استانداری برای تعیین تکلیف کالای همراه ملوان تشکیل خواهد شد، ارائه دهند.

منبع پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها