گفتگوی تلفنی معاون اول رئیس جمهور با استاندار هرمزگاناسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در گفتگوی تلفنی با فریدون همتی استاندار هرمزگان، آخرین وضعیت هرمزگان با توجه به بارندگی‌های گسترده روزهای جمعه و شنبه را مورد بررسی قرار دادند.

به گزارش صبح ساحل، دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در گفتگوی تلفنی با دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان، آخرین وضعیت استان هرمزگان با توجه به بارندگی‌های گسترده روزهای جمعه و شنبه را مورد بررسی قرار داد.

استاندار هرمزگان در این گفتگوی تلفنی با اشاره به همکاری بسیار خوب مردم در راستای رعایت نکات ایمنی، آمادگی و اقدامات مناسب ستاد مدیریت بحران استان، تلاش دستگاه‌های اجرایی و اتخاذ تمامی تمهیدات لازم برای ارائه خدمات، گزارشی از اقدامات صورت گرفته در استان هرمزگان طی دو روز اخیر با توجه به بارندگی‌های گسترده را به معاون اول رئیس جمهور ارائه نمود.

دکتر همتی افزود: باتوجه به اطلاع رسانی در خصوص رعایت نکات ایمنی و همکاری مردم، شرایط به شکل مناسب مدیریت و ستاد مدیریت بحران استان نیز در این زمینه به خوبی اقدام کرد.

معاون اول رئیس جمهور نیز از تلاش‌های استاندار هرمزگان برای مدیریت این شرایط و همچنین زحمات مدیران دستگاه‌های اجرایی استان و همکاری خوب مردم هرمزگان، تشکر و قدردانی نمود.

دکتر جهانگیری آمادگی خود را جهت پیگیری جبران خسارت‌های ناشی از بارندگی‌های گسترده و سیل در هرمزگان اعلام کرد و گفت: با ارسال گزارش خسارت‌های وارد شده، حمایت‌های لازم را جهت تأمین اعتبارات مورد نیاز و تسریع در جبران خسارت‌ها، خواهیم داشت.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها