جدال شهرداری و پاس همدان در بندرعباستیم فوتبال شهرداری بندرعباس در هفته نخست از دور برگشت امروز عصر ( ۲۲ دی ماه ) در ورزشگاه خلیج فارس میزبان تیم پاس همدان است.

به گزارش صبح ساحل، در هفته چهاردهم لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور کشور نارنجی پوشان بندرعباسی از ساعت ۱۴ به مصاف سبزپوشان همدانی می روند.
تیم پاس همدان با ۲۱ امتیاز دوم است و تیم شهرداری بندرعباس با کسب ۱۲ امتیاز در جایگاه چهاردهم گروه دوم قرار دارد .بازی رفت دو تیم با تساوی یک یک به پایان رسید.شهرداری بندرعباس در گروه دوم با تیم های شهرداری بندرماهشهر، پاس همدان، شهرداری بم، نفت و گاز گچساران، چوکای تالش، سردار بوکان، نفت امیدیه، بعثت کرمانشاه، شهدای بابلسر، ایرانجوان بوشهر، ملی حفاری اهواز، شهدای رزکان کرج و مس شهر بابک هم گروه است. مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور با شرکت ۲۸ تیم در دو گروه ۱۴ تیمی در حال برگزاری است. در پایان این بازی‌ها تیم‌های اول هر گروه به طور مستقیم به رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور صعود می‌کنند.
تیم‌های دوم هر گروه نیز در مسابقه پلی آف به مصاف هم خواهند رفت تا تکلیف سومین تیم صعود کننده به لیگ دسته اول هم مشخص شود. ضمن این که دو تیم انتهای جدولی هر گروه نیز به رقابت‌های لیگ دسته سوم سقوط خواهند کرد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها