امیدهای شهرداری به مصاف نساجی می روند تیم امیدهای شهرداری بندرعباس که هدایت آن را حمید ناصری مربی جوان و آینده دار هرمزگانی بر عهده دارد در بازی تدارکاتی به مصاف تیم لیگ برتری نساجی مازندران خواهد رفت.
به گزارش صبح ساحل، تیم نساجی مازندران که در تعطیلات نیم فصل  لیگ برتر اردوی آمادگی خود را در بندرعباس بر پا کرده است در یک دیدار  تدارکاتی به مصاف امیدهای شهرداری بندرعباس می رود. بازی تیم های نساجی مازندران و امیدهای شهرداری بندرعباس فردا ساعت ۱۵:۱۵ دقیقه در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس برگزار خواهد شد.
حمید ناصری سرمربی تیم شهرداری بندرعباس گفت : این بازی دوستانه فرصت خوبی است تا بنده و همکارانم ترکیب تیم خود را برای حضور در مسابقات امیدهای کشور به دست بیاوریم.
وی بیان داشت: بازی مقابل  تیم لیگ برتری مازندران محک خوبی برای فوتبالیست های امیدهای شهرداری است و این بازیکنان می توانند استعدادهای خود را به رخ رضا مهاجری سر مربی نام آشنای نساجی مازندران بکشانند.
تیم نساجی مازندران در پایان نیم فصل نخست لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور با ۱۶ امتیاز  در مکان دهم قرار دارد و در نیم فصل دوم به دنبال جایگاه بهتر است .
شاگردان رضا مهاجری روز یکشنبه ۲۹  دی پس از پایان یافتن اردو، به تهران بازمی‌گردند.
نساجی در نخستین بازی خود در نیم‌فصل دوم، روز پنجم  بهمن مهمان تیم پیکان است.
امیدهای شهرداری به مصاف نساجی می روند 
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها