دعوت دو بازیکن هرمزگانی به اردوی تیم ملی فوتسالبیست  بازیکن جهت حضور در اردوی تیم ملی فوتسال زیر 20 سال به این تیم دعوت شدند.
به گزارش صبح ساحل، مهدی ربیع پور گفت:  اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتسال زیر 20 سال جهت شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا  تا بیست وششم دی ماه در مرکز ملی فوتبال برگزار می شود.
وی بیان داشت: از بین بیست بازیکن دعوت شده به این اردو نام دو بازیکن هرمزگانی نیز دیده می‌شود. مسوول کمیته مسابقات فوتسال استان  اظهار داشت: علی جوذری بازیکن تیم پرواز بندرعباس و نوید آذری بازیکن تیم مقاومت میناب دو بازیکن هرمزگانی هستند که در گروه اول دعوت شدگان به اردوی تیم ملی فوتسال زیر 20 سال دعوت شده اند.
وی بیان داشت: در این اردو سه بازیکن از خراسان رضوی، یک بازیکن از اصفهان ، سه بازیکن از آذربایجان شرقی، دو بازیکن از زنجان ، یک بازیکن از ایلام، دو بازیکن از استان مرکزی، یک بازیکن از استان سمنان، دو بازیکن از استان قم ، یک بازیکن از استان چهارمحال بختیاری و دو بازیکن از استان تهران حضور دارند که دو بازیکن هرمزگانی برای رسیدن به مرحله بعدی اردوی تیم ملی کاری سخت دارند  اما یقینا امکان پذیر می باشد . 
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها