جبل بر در خانه شکست خورد هفته سیزدهم  لیگ برتر فوتبال استان هرمزگان امروز سه شنبه (۲۴ دی ) با انحام پنج بازی به پایان رسید. 

به گزارش صبح ساحل، هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های هرمزگان امروز با انجام پنج دیدار به پایان رسید و در پایان تیم های متحد معز آباد رودان، هرنگ جوان بستک،  ستارگان بستانو و پاس بندرلنگه حریفان خود را شکست دادند و یک دیدار هم مساوی شد. در این هفته جبل بر شهرو میزبان پاس بندرلنگه بود.  هرنگ جوان در خانه با  جنوب انرژی بر پارسیان بازی کرد. متحد معزآباد رودان در ورزشگاه شهید چمران با  ملوان بندرعباس بازی کرد. ستارگان بستانو در خانه به مصاف سیبه کوخرد رفت و  اتحاد دژگان میزبان تیم رده دومی استقلال خونسرخ بود.

در بازی های انجام شده این هفته تیم متحد معزآباد با دو گل جواد جغینی پور و مهدی حیدری نسب دو بریک ملوان بندرعباس را شکست داد.  برای ملوان بندرعباس احسان رئیسی گلزنی کرد.  اتحاد دژگان و استقلال خونسرخ یک یک مساوی شدند. منصور جنگجو از روی نقطه پنالتی برای اتحاد و آرش عبدلی برای استقلال خونسرخ گلزنی کرد.  ستارگان بستانو با تک گل محمدعلی علیپور ،سیبه کوخرد را برد. هرنگ جوان با سه گل جنوب انرژی بر پارسیان را برد. حسین عبدی دو گل و علی باقری برای هرنگ جوان بستک گلزنی کردند.  جبل برشهرو در خانه با دو گل مغلوب پاس بندرلنگه شد. محمد فریدونی و حمید زارعی گلزنان پاس در این دیدار بودند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها