ماندگاری هوای سرد تا پایان این هفته در استانبه گزارش هواشناسی از لحاظ دمایی طی روز جمعه شاهد ماندگاری هوای نسبتا سرد خواهیم بود و از روز شنبه با توجه به افزایش رطوبت نسبی هوا و افزایش ابرناکی شاهد افزایش نسبی دمای کمینه در استان خواهیم بود.
به گزارش صبح ساحل، طی امروز در استان پایداری وضعیت جوی و دریایی پیش بینی می شود اما از اواخر شب با توجه به تاثیر زبانه های سامانه پر فشار در مناطق مرکزی و شرقی استان و همچنین در تنگه هرمز وزش باد نسبتا شدید شمال شرقی (باد نعشی) در محدوده 40 کیلومتر در ساعت خواهیم داشت که در مناطق دریایی تنگه هرمز با مواج شدن دریا همراه خواهد بود .
طی امروز سفر به جزایر خلیج فارس مساعد خواهد بود اما از اواخر شب و همچنین روز جمعه (به ویژه ساعات صبح تا ظهر ) با توجه به مواج شدن دریا،احتمال اختلال در تردد های دریایی در مسیر تردد به جزیره قشم و هرمز پیش بینی می شود که توصیه می شود تمهیدات لازم در بنادر شرقی و مرکزی استان صورت گیرد و از تردد شناورهای سبک خودداری شود .
پیش آگاهی هفته آینده :از اواسط هفته آینده  یک موج بارشی برخی نقاط جنوبی کشور را تحت تاثیر قرار خواهد داد که در این خصوص اطلاع رسانی خواهد شد.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها