آغاز مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی هرمزگاندومین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی هرمزگان از دیروز در گروه نخست آغاز شد.

به گزارش صبح ساحل، در نخستین بازی این رقابت‌ها تیم دریا دلان جنوب بندرعباس با نتیجه پر گل ۱۱ بر ۲ تیم شهدای برتمب را شکست داد. در دومین روز این پیکارها  پرسپولیس بندرعباس به مصاف شهدای برتمب رفت که این بازی با نتیجه یازده برصفر  به سود پرسپولیس به پایان رسید. این مسابقات با حضور شش تیم در دو گروه به صورت متمرکز  برگزار می شود که در گروه اول تیم های دریادلان جنوب، پرسپولیس و شهدای برتمب و درگروه دوم تیم های طوفان طاهروئیه سیریک ، اتحاد کردر سیریک و کیمیا جاسک با هم به رقابت می کنند.
 بازی های گروه نخست به میزبانی دریادلان جنوب بندرعباس در زمین ساحلی شهید کاشانی محله سه راه برق در حال برگزاری است. بازی های گروه دوم نیز به میزبانی طوفان طاهروئیه سیریک از  امروز دوم بهمن ماه آغاز می شود.‌ تیم های نخست هر گروه به فینال مسابقات صعود می‌کنند و بازی فینال به صورت تک بازی دهم بهمن ماه در شهرستان بندرعباس برگزار می شود. قهرمان لیگ برتر فوتبال ساحلی استان در فصل جدید به مسابقات زیرگروه کشوری معرفی می شود. 

آغاز مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی هرمزگان

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها