قیمت روز خودروهای داخلی موجود در بازار

قیمت خودرو‌های سایپا و ایران خودرو شنبه ۵ بهمن ماهقیمت محصولات ایران خودرو هفته را با روند افزایشی آغاز کرده است. خودرو‌های سایپا هم رفتار دوگانه از خود نشان می‌دهند و بعضا با کاهش قیمت نسبی مواجه شده‌اند. تغییرات قیمت خودرو در بازار امروز باعث شده کوییک دنده‌ای به کانال ۸۰ میلیونی برسد و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ تا ۱۲۰ میلیون تومان افزایش قیمت پیدا کند. پراید صندوق‌دار امروز در بازار ۵۴ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز شنبه پنجم بهمن ۹۸

به گزارش صبح ساحل،  ایران خودرویی‌ها هفته را با افزایش قیمت آغاز کرده‌اند. سمند EF۷ در بازار امروز ۷۰۰ هزار تومان گران شده و با قیمت ۱۰۲ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. سمند LX هم افزایش قیمت ۱۰۰ هزار تومانی را پشت سر گذاشته و به ۸۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.

قیمت روز پژو ۴۰۵ GLX یک میلیون تومان نسبت به هفته قبل افزایش پیدا کرده است. طوری که فعالان بازار این محصول ایران خودرو را امروز ۸۴ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌کنند. پژو ۴۰۵ GLX هم رفتار مشابهی از خود نشان داده و با افزایش قیمت یک میلیون تومانی به ۱۰۵ میلیون تومان رسیده است. در این بین پژو ۴۰۵ SLX افزایش قیمت کمتری را پشت سر گذاشته و حدود ۷۰۰ هزار تومان گران شده است. قیمت روز پژو ۴۰۵ SLX در حال حاضر ۹۷ میلیون تومان در نظر گرفته می‌شود.  

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ هفته را بدون تغییر قیمت آغاز کرده و همچنان با نرخ ۹۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود، اما دیگر مدل‌ها در مدار گرانی حرکت می‌کنند. طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با افزایش قیمت یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی، کانال ۱۲۰ میلیون تومان را فتح کرده و رکود جدیدی در بازار خودرو به ثبت رسانده است. پژو ۲۰۶ صندوق‌دار هم با افزایش قیمت ۵۰۰ هزار تومانی روبرو شده و در بازار ۱۱۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود.  

سهم پژو پارس از افزایش قیمت امروز محصولات ایران خودرو، گرانی ۵۰۰ هزار تومانی است که باعث شده قیمت این محصول در بازار به ۱۰۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برسد. دانگ فنگ H۳۰ امروز تغییر نسبت به روز‌های قبل باقی مانده و حدود ۱۶۷ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. در این بین رانا با کاهش قیمت ناچیزی در حد ۲۰۰ هزار تومان، در خلاف جهت دیگر محصولات ایران خودرو حرکت می‌کند و امروز با قیمت ۹۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.  

دنا پلاس توربو امروز کمی عقب نشسته است. بعد از افزایش قیمت هفته گذشته، امروز دنا پلاس توربو یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان ارزان شده و به ۱۹۰ میلیون تومان برگشته است. دنا پلاس تیپ ۱ هم با کاهش قیمت به استقبال مشتریانش آمده و در حد ۲۰۰ هزار تومان ارزان شده است. قیمت روز دنا پلاس در حال حاضر ۱۵۷ میلیون تومان است. در این بین دنا معمولی تغییری نسبت به هفته قبل ندارد و در بازار ۱۲۹ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود.

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز شنبه پنجم بهمن ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت دیروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان 
۷۰,۰۰۰,۰۰۰
۶۹,۳۰۰,۰۰۰
۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX
۸۸,۵۰۰,۰۰۰
۸۸,۴۰۰,۰۰۰
۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7
۱۰۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۰۱,۳۰۰,۰۰۰
۶۹,۷۷۳,۰۰۰
پژو GLX 405
۸۴,۰۰۰,۰۰۰
۸۳,۰۰۰,۰۰۰
۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه‌سوز
۱۰۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۰۴,۰۰۰,۰۰۰
۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405
۹۷,۰۰۰,۰۰۰
۹۶,۳۰۰,۰۰۰
۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس
۱۰۶,۵۰۰,۰۰۰
۱۰۶,۰۰۰,۰۰۰
۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو 206 تیپ 2
۹۴,۲۰۰,۰۰۰
۹۴,۲۰۰,۰۰۰
۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو 206 تیپ 5
۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۸,۸۰۰,۰۰۰
۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو 206 صندوق‌دار
۱۱۹,۵۰۰,۰۰۰
۱۱۹,۰۰۰,۰۰۰
۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا
۹۴,۵۰۰,۰۰۰
۹۴,۷۰۰,۰۰۰
۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ 1
۱۲۹,۰۰۰,۰۰۰
۱۲۹,۰۰۰,۰۰۰
۸۳,۶۲۳,۰۰۰
دنا پلاس تیپ 1
۱۵۷,۰۰۰,۰۰۰
۱۵۷,۲۰۰,۰۰۰
۱۱۰,۹۳۴,۰۰۰
دنا پلاس توربو
۱۹۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۹۱,۵۰۰,۰۰۰
توقف فروش
پژو 207 دنده‌ای
۱۳۸,۲۰۰,۰۰۰
۱۳۸,۰۰۰,۰۰۰
۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو 207 اتوماتیک
۱۷۸,۶۰۰,۰۰۰
۱۷۸,۰۰۰,۰۰۰
حاشیه بازار
دانگ‌فنگ H30
۱۶۷,۰۰۰,۰۰۰
۱۶۷,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
پژو 2008
۳۹۶,۰۰۰,۰۰۰
۳۹۳,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۴,۹۹۴,۰۰۰

قیمت روز خودروهای سایپا در بازار امروز شنبه پنجم بهمن ۹۸

خودرو‌های سایپا امروز رفتار دوگانه‌ای از خود نشان می‌دهند و بعضی با کاهش قیمت و بعضی با افزایش قیمت به استقبال مشتریانشان آمده‌اند. طوری که تیبا صندوق‌دار امروز ۳۰۰ هزار تومان ارزان شده و به ۶۵ میلیون تومان برگشته است. تیبا ۲ در جهت مخالف حرکت می‌کند و با افزایش قیمت ۳۰۰ هزار تومانی به ۷۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است. از طرف دیگر ساینا امروز ۴۰۰ هزار تومان گران شده و در بازار ۷۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود. کوییک دنده‌ای امروز افزایش قیمت ۵۰۰ هزار تومانی را در کارنامه خود ثبت کرده و روی مرز ۸۰ میلیون تومان قرار گرفته است. 

قیمت روز پراید در بازار امروز شنبه پنجم بهمن ۹۸

پراید هاچ‌بک امروز در حد ۱۰۰ هزار تومان کاهش قیمت پیدا کرده و در بازار با نرخ ۵۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. پراید صندوق‌دار بدون تغییر نسبه به هفته گذشته باقی مانده و همچنان ۵۴ میلیون تومان قیمت دارد. در طرف مقابل پراید وانت همچنان به رکوردشکنی‌های خود ادامه می‌دهد و امروز با افزایش قیمت ۵۰۰ هزار تومانی به ۶۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.

قیمت روز محصولات سایپا امروز شنبه پنجم بهمن ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت دیروز (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
پراید هاچ‌بک سایپا ۱۱۱
۵۸,۸۰۰,۰۰۰
۵۸,۹۰۰,۰۰۰
۳۹,۹۴۱,۰۰۰
پراید سایپا ۱۳۱
۵۴,۰۰۰,۰۰۰
۵۴,۰۰۰,۰۰۰
۳۷,۶۴۱,۰۰۰ 
پراید وانت سایپا ۱۵۱
۶۲,۵۰۰,۰۰۰
۶۲,۰۰۰,۰۰۰
۴۰,۳۱۳,۰۰۰
تیبا صندوق‌دار
۶۵,۰۰۰,۰۰۰
۶۵,۳۰۰,۰۰۰
۴۳,۴۴۳,۰۰۰
تیبا ۲
۷۰,۸۰۰,۰۰۰
۷۰,۵۰۰,۰۰۰
۵۱,۶۰۳,۰۰۰
ساینا
۷۱,۴۰۰,۰۰۰
۷۱,۰۰۰,۰۰۰
۵۵,۹۴۳,۰۰۰
کوییک دنده‌ای
۸۰,۰۰۰,۰۰۰
۷۹,۵۰۰,۰۰۰
۶۱,۲۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز شنبه پنجم بهمن ۹۸

محصولات کرمان‌موتور امروز با ثبات قیمت به استقبال مشتریانشان آمده است. طوری که جک J۴ در بازار با قیمت ۱۶۲ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود و شش میلیون با نرخ مصوب کارخانه اختلاف دارد. جک S۳ امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته باقی مانده  ودر بازار با نرخ ۲۲۵ میلیون تومان فروخته می‌شود که هشت میلیون از نرخ مصوب کارخانه بالاتر است. جک S۵ هم رفتار مشابهی دارد و بدون تغییر نسبت به روز گذشته روی نرخ ۳۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان باقی مانده است. نرخ مصوب کارخانه برای جک S۵ حدود ۳۰۷ میلیون تومان در نظر گرفته می‌شود و سه میلیون کمتر از قیمت روز بازار است.

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز شنبه پنجم بهمن ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
جک J4 اتوماتیک
۱۶۲,۰۰۰,۰۰۰
۱۵۶,۵۰۰,۰۰۰
جک S3 اتوماتیک
۲۲۵,۰۰۰,۰۰۰
۲۱۷,۵۰۰,۰۰۰
جک S5 اتوماتیک
۳۱۰,۵۰۰,۰۰۰
۳۰۷,۵۰۰,۰۰۰

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز شنبه پنجم بهمن ۹۸

محصولات مدیران خودرو این روز‌ها تغییری در قیمت‌هایشان ایجاد نمی‌کنند. قیمت این محصولات در بازار تقریبا نزدیک به نرخ مصوب کارخانه است. قیمت روز MVM ۳۱۵ هاچ‌بک در بازار حدود ۱۴۳ میلیون تومان است و کارخانه قیمت این محصول را ۱۴۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان اعلام می‌کند. MVM X۲۲ دنده‌ای در بازار ۱۷۵ میلیون تومان فروخته می‌شود که دو میلیون و ۳۰۰ هزار تومان بالاتر از نرخ مصوب است. کارخانه قیمت مصوب MVM X۲۲ دنده‌ای را ۱۷۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در نظر می‌گیرد. MVM X۲۲ اتوماتیک هم در بازار گران‌تر کارخانه است. نرخ مصوب این محصول ۱۹۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است و در بازار ۱۹۹ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. MVM X۳۳ اختلاف بیشتری با نرخ مصوب دارد. طوری که این محصول در کارخانه ۲۳۶ میلیون تومان است و در بازار حدود ۱۰ میلیون تومان گران‌تر یعنی ۲۴۶ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها