استاندار یزد:

یزدی‌ها در بندرعباس دهکده سلامت می‌سازند /پروژه انتقال آب از دریای عمان تحول استان یزد را رقم می زنداستاندار یزد با بیان اینکه یزد و هرمزگان می توانند مکمل هم باشند از ساخت دهکده سلامت در بندرعباس خبرداد.

به گزارش صبح ساحل، محمدعلی طالبی در شب فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی هرمزگان و یزد اظهار داشت: خوشبختانه صحبت کردن از تعاملات یزد و هرمزگان کار مشکلی نیست زیرا همه ارتباطات خوبیکه بین این دو استان وجود داشته را حس کرده‌اند حالا 80 سال از روزگاری که یزدی ها به هرمزگان آمدند گذشته است.

وی افزود: در فضا و شرایطی که هر استانی به دنبال راهبردهای خود برای پیشرفت است هم افزایی ظرفیت‌های استان‌ها می‌تواند کارهای بزرگی را در کشور رقم بزند.

استاندار یزد بیان کرد: استان‌های یزد و هرمزگان می‌توانند مکمل هم باشند و ما وسعت این همکاری را به اندازه یک ایران می‌دانیم. 

وی ادامه داد: با پشتوانه اعتمادی که بین دو استان به وجود آمده این آمادگی که در استان هرمزگان است برای تقویت ارتباطات اقتصادی بین دو استان مغتنم است و یزدی ها باید از فرصت حضور آقای همتی در هرمزگان نهایت استفاده را کنند.

طالبی افزود: در پروژه انتقال آب از دریای عمان به یزد نیازمند همکاری بیشتری از سمت استان هرمزگان هستیم و این پروژه یک ابرپروژه است این پروژه مسبب تحول استان یزد است.

 استاندار یزد گفت: با اجرای این پروژه ما بحث واحد تولید کربنات سدیم را در هرمزگان انجام خواهیم داد و مواد اولیه برخی از صنایع استان یزد را تامین خواهیم کرد و به نوعی متعهد هستیم در برخی از برنامه‌های اجتماعی استان هرمزگان کمک کنیم.

طالبی خاطرنشان کرد: پروژه دهکده سلامت در بندرعباس از دیگر برنامه‌هایی است که در دستور کار قرار دارد و ضمن برخوردار کردن مردم هرمزگان از خدمات پزشکی می‌تواند زمینه اشتغال فارغ التحصیلان یزدی را فراهم کند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها