رضا هنگام پور

باخت مال من شیرینی برد برای بازیکنانسرمربی تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس در پایان بازی مقابل تیم پتروشیمی بندر امام با بیان این که باخت مال من و شیرینی برد برای بازیکنان بیان داشت: بازیکنانم برای برد تلاش زیادی کردند و به نظرم هوادران بازی خوبی را تماشا کردند.

به گزارش صبح ساحل، رضا هنگام پور پور گفت : برای گرفتن امتیاز کامل بازی کردیم اما تجربه لازم را نداشتیم و نتوانستیم در مواقعی که پیش می افتادیم حفظ نتیجه کنیم.

وی اظهار داشت: شاید رسیدن زود هنگام به پلی آف باعث شده بود که بازیکنانم با انگیزه کمتری بازی بکنند اما آنچه که برایم مهم بود رضایت هوادران بود زیرا با وجود باخت نزدیک ما را تنها نگذاشتند و تا آخر در سالن ماندند.
هنگام پور گفت: بازیکنانم خوب بلد نیستند که چگونه موقعی که از حریف جلو می افتند نتیجه را حفظ کنند و این هم شاید عیب از من باشد با این وجود باخت برای من و شیرینی برد همیشه گواره بازیکنان و هوادران باشد.
رضا هنگام پور افزود: حضور در جمع هشت تیم برتر مرحله پلی آف، دستاورد بزرگی برای تیم شهرداری در نخستین تجربه لیگ برتری است که با همت بازیکنان، کادر فنی و حمایت مسئولان محقق شده است.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها