بازدید سرزده رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از حوزه قضایی جزیره کیش/ تأکید بر لزوم تعیین تکلیف پرونده های معوق تا پایان امسالرئیس کل دادگستری استان هرمزگان با سفر به جزیره کیش در کرانه‌های نیلگون خلیج فارس، ضمن بازدید و بازرسی از فعالیت‌های این حوزه قضایی با مسئولین و کارکنان دادگستری این جزیره دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش صبح ساحل، علی صالحی رئیس کل دادگستری و رئیس شورای قضایی استان هرمزگان با سفر به جزیره کیش در کرانه های نیلگون خلیج فارس، ضمن بازدید و بازرسی از فعالیت های این حوزه قضایی با مسئولین و کارکنان دادگستری این جزیره دیدار و گفتگو کرد. 

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در ادامه، بر لزوم توجه مستمر به تسریع در روند رسیدگی های قضایی  و اجرای احکام و پرهیز از اطاله دادرسی تأکید کرد.
صالحی با اشاره به لزوم تعیین تکلیف پرونده های معوق تا پایان امسال خطاب به مسئولین و کارکنان دادگستری کیش، دستورات و راهکارهای لازم را به منظور ارتقاء کمی و کیفی عملکرد این حوزه قضایی ارائه کرد.
شایان ذکر است: در جریان این بازدید یاسین مطهری‌زاده رئیس دادگستری جزیره کیش، گزارشی از عملکرد، دستاوردها و برنامه‌های های این حوزه قضایی ارائه کرد.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها