«هرمز» نخستین هتل دریافت کننده بالاترین نشان سبز زیست محیطی کشورهتل هرمز پنج ستاره بندر عباس نخستین هتل دریافت کننده بالاترین نشان سبز زیست محیطی تندیس زرین واحد خدماتی برگزیده سبز در کشور شد.

به گزارش صبح ساحل، بیست و یکمین همایش ملی صنعت و خدمات سبز صبح دیروز با حضور مقامات عالی رتبه کشور از جمله بیژن زنگنه وزیر نفت و عیسی کلانتری، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد. در این همایش از ۵۶ واحد صنعتی سبز و ۲۱ واحد خدماتی سبز  تقدیر شد که از این ٧٧ واحد ۴ واحد صنعتی برگزیده و ٣ واحد خدمات برگزیده هستند.

هتل پنج ستاره هرمز بندر عباس اولین هتلی است که در کشور موفق به دریافت تندیس زرین واحد خدماتی برگزیده سبز در کشور از دستان وزیر نفت و رییس سازمان حفاظت محیط زیست شده است. این هتل در راستای کاهش و بهبود مصرف در زمینه‌های تاسیسات، مصرف آب، کاهش مصرف پلاستیک، پسماند، مصرف برق، فضای سبز، ایمنی و بهداشت و HSE و اقدامات فرهنگی در زمینه محیط زیست بر اساس معیارهای بین المللی در این زمینه علاوه بر اینکه اولین هتل دریافت کننده این جایگاه بلکه در تمامی فعالان و بنگاههای اقتصادی کشور بالاترین نشان را در این حوزه کسب کرده است.

 

منبع: شبستان

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها