رونمایی از شناسه گذاری کالاهای سلامت محور مناطق آزاد در قشماز تابلوی شناسه گذاری کالاهای سلامت محور در قشم با حضور دکتر محمدرضا شانه ساز رییس سازمان غذا و دارو رونمایی شد.

به گزارش صبح ساحل، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم صبح امروز(اول اسفندماه) در این مراسم گفت:شناسه گذاری کالا‌های سلامت محور غذایی، آرایشی و بهداشتی مناطق آزاد کشور به منطقه آزاد قشم سپرده شد.
حمید رضا مومنی افزود: این پس کالا‌های سلامت محور غذایی، آرایشی و بهداشتی با برچسب آبی رنگ اصالت کالا از قشم به داخل و خارج کشور صادر می‌شود.
وی اظهار کرد: سازمان غذا و دارو با تفویض اختیارات حوزه شناسه گذاری روی کالا‌های سلامت محور به مناطق آزاد کشور با محوریت قشم، شرایط خدمات به سرمایه گذاران در این مناطق را ارتقا داد.


مومنی خاطرنشان کرد: پنج واحد تولید لوازم آرایشی، بهداشتی و عطر و ادکلن در منطقه آزاد قشم فعالیت می‌کنند و سه کارخانه دیگر هم در آینده نزدیک به جمع فعالان این حوزه اضافه می‌شوند.
وی اضافه کرد: تولید بخشی از نیاز کشور به لوازم آرایشی، بهداشتی و عطر و ادکلن که ارز زیادی بابت تهیه آن از کشور خارج می‌شود در منطقه آزاد قشم با برچسب ویژه مناطق آزاد در دستور کار است.

منبع:ایسنا

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها