مشکل کمبود ماسک در هرمزگان برطرف خواهد شد/در تمام ورودی‌ها کار تب سنجی انجام می‌شودبه گزارش صبح ساحل، رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان صبح امروز(نهم اسفندماه) در جمع خبرنگاران، گفت: پیش از این تشخیص بیماری با تاخیر انجام میشد که با راه اندازی این آزمایشگاه در ۲۴ ساعت این ویروس تشخیص داده می‌شود و دیگر به بستری افراد غیر ضروری در بیمارستان نیازی نیست.
دکتر حسین فرشیدی با بیان اینکه برای جلوگیری از ورود بیشتر ویروس کرونا در تمام ورودی‌های شهر کار تب سنجی انجام می‌شود، از شهروندان خواست با رعایت نکات بهداشتی از انتشار این ویروس جلوگیری کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان بیان کرد: در حال حاضر سازمان آتش نشانی و شهرداری بندرعباس تمام معابر، وسایل حمل و نقل عمومی و قایق‌های جابجایی مسافر در مسیر قشم را ضد عفونی کرده اند و به زودی تمام مراکز تجاری نیز ضدعفونی می‌شود.
فرشیدی در پایان با بیان اینکه تا یک هفته آینده با تولید ماسک در استان مشکل کمبود این کالا برطرف خواهد شد، خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا در ادارات شلوغ و پر تردد هم ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده توزیع خواهد شد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها