لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور

شهرداری بندرعباس به مکان پنجم جدول رده بندی رسیدهفته بیست و یکم لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور با برتری دو بر یک برای شهرداری بندرعباس همراه بود.

به گزارش صبح ساحل، در هفته بیست و یکم لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور تیم شهرداری بندرعباس از ساعت ۱۴:۳۰
در ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس به دیدار ایرانجون بوشهر رفت و این تیم را باشکست بدرقه کردند.
شاگردان ابراهیم باعثی در تیم شهرداری بندرعباس در این دیدار با دو گلی که حکیم حزباویی به ثمر رساند موفق شدند دو بریک ایرانجوان بوشهر را شکست دهند و سه امتیاز حساس و شیرین این دیدار را از آن خود کند.
نارنجی پوشان بندری با این پیروزی ۲۹ امتیازی شدند واز مکان هفتم جدول رده بندی به مکان پنجم آمدند.
در سایر دیدارهای این هفته شهرداری بم میزبان سردار بوکان بود و با سه گل این تیم را شکست داد.
پاس همدان در خانه با نفت امیدیه دیدار کرد وبا یک گل شکست خورد.
شهدای بابلسر میزبان تیم مس شهر بابک بود که در پایان با نتیجه دو دو متوقف شد.
چوکای تالش با شهدای رزکان کرج بازی کرد که این بازی هم یک یک مساوی به پایان رسید.
بعثت کرمانشاه با ملی حفاری اهواز مسابقه داد که در پایان یک یک مساوی شدند و نفت و گاز گچساران با شهرداری ماهشهر بازی کرد که این بازی هم دو دو مساوی به کار خود پایان داد.
مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور با شرکت ۲۸ تیم در دو گروه ۱۴ تیمی در حال برگزاری است. در پایان این بازی‌ها تیم‌های اول هر گروه به طور مستقیم به رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور صعود می‌کنند. تیم‌های دوم هر گروه نیز در مسابقه پلی آف به مصاف هم خواهند رفت تا تکلیف سومین تیم صعود کننده به لیگ دسته اول هم مشخص شود. ضمن اینکه دو تیم انتهای جدولی هر گروه نیز به رقابت‌های لیگ دسته سوم سقوط خواهند کرد. تیم شهرداری بندرعباس تنها نماینده هرمزگان در این رقابت ها در گروه دوم با تیم های شهرداری بندرماهشهر ، پاس همدان ، شهرداری بم ،نفت و گاز گچساران ، چوکای تالش ، سردار بوکان ،نفت امیدیه ، بعثت کرمانشاه ،شهدای بابلسر ، ایرانجوان بوشهر ، ملی حفاری اهواز ، شهدای رزکان کرج و دارایی بندرگز هم گروه است.
در گروه اول این رقابت هم تیم های شهرداری فومن ، کارون اروند خرمشهر ، نماینده بجنورد، فولادنوین اهواز ،شهید قندی یزد ،اتحاد(اوالان) کامیاران ،خیبر خرم آباد ، شهرداری همدان ، شهرداری آستارا ،کاسپین قزوین ، پرسپولیس گناوه ،استقلال ملاثانی ،مس نوین کرمان و میلاد مهر تهران حضور دارند.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها