بسته شدن ورودی غرب هرمزگان به روی مسافران نوروزیبر اساس مصوبه ستاد مبارزه با کرونا در هرمزگان، ورودی شهرستان پارسیان در غرب استان به روی مسافران نوروزی بسته شد.

به گزارش صبح ساحل، فرماندار پارسیان روز دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت: ورودی شهرستان پارسیان در غرب هرمزگان که از محورهای پر تردد استان به شمار می رود با همکاری نیروی انتظامی، نیروهای مردمی و جوانان داوطلب جمعیت هلال احمر و بهداشت در راستای پیشگیری از بیماری کرونا به شدت کنترل می شود.

مجتبی رضاپور ضمن بازدید از ایستگاه شهید مصطفی خمینی واقع در بندو افزود: ورودی شهرستان پارسیان از سمت عسلویه با محدودیت بسیار شدیدی کنترل می شود و به منظور جلوگیری از شیوع کرونا ویروس، هیچگونه خدماتی به گردشگران و مسافران ارائه نخواهد شد.

وی با اشاره به مصوبه ستاد مبارزه با کرونا در هرمزگان تصریح کرد: با توجه به تعطیلی صنف های غیر ضروری، اداره های تعزیرات حکومتی، صمت و بازرس های اتاق اصناف، نظارت بر بازارها را افزایش داده اند تا علاوه بر کنترل تعطیلی مغازه ها، نیازهای عمومی مردم نیز با قیمت های مصوب عرضه شود.

فرماندار پارسیان اظهار داشت: روزانه تعداد بسیاری مسافر که از غربی ترین شهرستان قصد ورود به هرمزگان را داشتند، با گفتار درمانی برگشت داده شده یا از ورودشان جلوگیری شده است.

منبع:ایرنا

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها