رئیس سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس:

آرامستان بندرعباس را به طور مستمر ضدعفونی می کنیمبه گزارش صبح ساحل، علیرضا بهمن نژاد بندری در این ارتباط اظهار کرد: در راستای پیشگیری از انتشار بیشتر بیماری کرونا، ضدعفونی در محوطه آرامستان بندرعباس در دستور کار قرار دارد.
وی افزود: برای حفظ سلامت کارکنان، مراجعین و زائرین اهل قبور، بخش های مختلف بهشت زهرا(س) بندرعباس مانند غسالخانه، ساختمان اداری، سرویس‌های بهداشتی، مبلمان، معابر، نمازخانه و غیره ضدعفونی می‌شود.
این مقام مسئول با تاکید بر اجرای تدابیر لازم برای مقابله با شیوع بیماری کرونا در مجموعه آرامستان بندرعباس، گفت: تجهیزات کامل شامل لباس، ماسک، عینک، دستکش و غیره برای افراد درگیر در تشییع و تدفین متوفیان مبتلا به بیماری کرونا خریداری شده است.
رئیس سازمان مدیریت آرامستان شهرداری بندرعباس با بیان اینکه وظیفه تدفین فوتی‌های ناشی از بیماری کرونا برعهده این سازمان است، عنوان کرد: یک دستگاه آمبولانس ویژه این فوتی‌ها به منظور حمل اجساد اختصاص یافته است.
وی تاکید کرد: شیوه دفن فوتی‌های کرونا تماما بر اساس ضوابط اعلام شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی استان بوده و نماینده مرکز بهداشت نیز حین انجام عملیات مربوطه حضور دارد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها