با نقض‌کنندگان طرح فاصله گذاری اجتماعی برخورد خواهد شدفرمانده انتظامی استان هرمزگان از برخورد با نقض کنندگان طرح فاصله گذاری اجتماعی و محدود سازی تردد تاکید کرد.

به گزارش صبح ساحل،سردار غلامرضا جعفری صبح امروز(۱۷ فروردین ماه) در جمع خبرنگاران، گفت:کنترل ترددها و ماندن افراد در خانه، مطالبه عمومی جامعه از پلیس برای حفظ جان و سلامت مردم است که در طول این مدت به اشکال مختلف از طریق رسانه ها، فضای مجازی و تماس و ارتباط با نیروی انتظامی بر آن تاکید شده است.

وی ادامه داد: از طرف دیگر، الزامات قانونی و اجرایی کمیته اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مقابله با کرونا هم در این رابطه مسئولیت های جدیدی در زمینه کنترل عبور و مرور در مبادی ورودی و خروجی شهرها را به عهده پلیس قرار داده است.

فرمانده نیروی انتظامی استان هرمزگان خاطرنشان کرد: پلیس شرایط مردم و خانواده ها را در طول این بحران درک می کند اما گاها مشاهده شده برخی افراد بدون توجه به شرایط فعلی و مقررات ملی اعلام شده، با سفر کردن، گشت و گذار در سطح شهر،سواحل و تفرجگاه ها، کسب و کارهای غیرضرور باعث گسترش ویروس منحوس شده و اقدام به تخلف و نقض مقررات فاصله گذاری اجتماعی کرده و موجبات اعمال مجازات های قانونی را فراهم می کنند.

سردار جعفری در پایان تصریح کرد: این طرح در حال حاضر تا بیستم فروردین ماه ادامه داشته و در صورتی که شهروندان و رانندگان خودروها با بی توجهی به سلامت مردم ، مقررات فاصله گذاری را نقض کرده و در سطح شهر و سواحل اقدام به گشت و گذار نمایند، و مرتکب تخلف شده و خودروهای آنها توقیف و ۵۰۰ هزار تومان نیز جریمه خواهند شد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها