در نشست مشترک مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با فرمانده سپاه امام سجاد بندرعباس انجام شد

توسعه همکاری های مشترک بین سپاه و منطقه آزاد قشمرییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در راستای برنامه ریزی برای توسعه همکاری های مشترک بین سپاه استان هرمزگان و سازمان منطقه آزاد قشم با فرمانده سپاه امام سجاد بندرعباس دیدار کرد.
به گزارش صبح ساحل، در این دیدار که صبح امروز با حضور حمیدرضا مومنی، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در محل  سالن کنفرانس سپاه امام سجاد بندرعباس برگزار شد، از تلاش ها و همکاری های سردار اباذر سالاری، فرمانده سپاه امام سجاد بندرعباس و تمامی نیروهای این ارگان با منطقه آزاد  قشم در راستای کنترل و پیشگیری از گسترش بیماری کووید 19 قدردانی شد.
در این نشست، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از مشارکت های سپاه در اجرای هرچه بهتر طرح فاصله گذاری اجتماعی و استقرار اکیپ های گشت، بازرسی و پایش در مبادی ورودی بندرعباس به جزیره قشم تقدیر کرده و خواستار ادامه همکاری های مشترک در زمینه توسعه راهکارهای حفاظت و ارتقا سلامتی مردم استان و به ویژه جزیره قشم شد.
تلاش های سپاه در برقراری امنیت ترددها در مسیرهای دریایی و زمینی در تمامی مبادی ورودی مانند بنادر مسافری شهید حقانی و شهید ذاکری، بنادر پهل- لافت و جلوگیری از تردد قایق ها در مسیرهای غیرمجاز تنها بخش کوچکی از خدمات این نهاد همیشه بیدار در ایام شیوع کروناویروس بوده است.
توزیع اقلام بهداشتی، غذایی، مشارکت در ضدعفونی شهرها و روستاها، اهدا خون به بیماران نیازمند و کمک به غربالگری افراد قرنطینه شده نیز گوشه ای از اقدامات سپاه در استان و جزیره می باشد.

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها