هرمزگان دوشنبه و سه‌شنبه بارانی استبه گزارش صبح ساحل، کیانوش عارفی صبح امروز اظهار کرد: طی امروز، خلیج فارس و نقاطی از تنگه هرمز به ویژه سواحل و جزایر غربی استان، با وزش باد نسبتا شدید جنوب شرقی در محدوده ی 36 کیلومتر بر ساعت متلاطم و گاهی نسبتا مواج خواهد بود.

وی افزود: از اواخر وقت امروز و طی هفته پیش رو، غالب نقاط دریایی استان با وزش باد جنوب شرقی متلاطم پیش بینی می‌شوند.

معاون هواشناسی هرمزگان عنوان کرد: طی امروز شرایط بارشی در استان فراهم نخواهدبود لیکن ضمن گذر ابر در ارتفاعات، با احتمال کم بارش پراکنده باران، گاهی وزش موقت باد دور از انتظار نیست.

عارفی عنوان کرد: از ساعات پایانی روز یکشنبه با بهبود شرایط بارشی در استان به ویژه دوشنبه و سه شنبه شاهد ناپایداری‌های جوی و دریایی در سطح استان خواهیم بود و در غالب نقاط استان بارش باران و گاهی تندباد لحظه‌ای پیش بینی می‌شود و از نظر دمایی تا شنبه نوسانات دمایی تغییر قابل توجهی نخواهد داشت اما یکشنبه و بویژه دوشنبه ، در استان ، کاهش نسبی دما مورد انتظار است.

وی همچنین گفت: اواخر هفته پیش رو با نقشه‌های فعلی هواشناسی در برخی نقاط استان، تقویت ناپایدار‌ی‌ها همراه با رگبار باران و رعدو وبرق پیش بینی می‌شود که در صورت تثبیت نقشه‌ها اطلاع رسانی لازم انجام خواهد شد.

منبع: فارس

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها