حریق کامیون حامل سوخت یک کشته برجای گذاشتمعاون عملیات سازمان آتش نشانی بندرعباس گفت: واژگونی کامیون حامل سوخت و حریق آن یک کشته بر جای گذاشت.

به گزارش صبح ساحل، سر آتش یار حسن امینی زاده در تشریح این خبر اظهار کرد: ساعت ۳۹ دقیقه بامداد امروز(۳۱ اردیبهشت ماه) طی تماس با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی بندرعباس، گزارش حریق کامیونی در محور بندرعباس-حاجی آباد، دوراهی سیاهو اطلاع داده شد.

وی تصریح کرد:  یک دستگاه کامیون حامل سوخت گازوئیل که از بندرعباس به سمت حاجی آباد در حال حرکت بوده، پس از واژگونی دچار حریق می شود.

امینی زاده خاطرنشان کرد: بر اساس اعلام این حادثه، بلافاصله تیم های عملیاتی آتش نشانان از ایستگاه های شماره ۲ و ۳  آتش نشانی بندرعباس به محل اعزام شدند. که با توجه به بُعد مسافت در ساعت ۰۱:۲۸ به محل رسیدند.

وی ادامه داد: با تلاش های تیم آتش نشانی بندرعباس و همچنین آتش نشانی گهره و هلال احمر این حریق اطفا و مهار شد  اما متاسفانه راننده که به بیرون از کامیون پرت شده بود و همچنین دچار سوختگی شده بود، قبل از رسیدن نیروهای آتش نشانی جان خود را از دست داد.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی بندرعباس با بیان اینکه علت این حادثه توسط پلیس راهور در دست بررسی است، اضافه کرد:  این عملیات در ساعت ۰۲ و ۳۹ دقیقه بامداد پایان یافت.

منبع:ایسنا

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها