مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان:

ساخت سالن ورزشی با زیر بنای 854 متر مربع در بندرعباس آغاز شدمدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان گفت: کلنگ ساخت سالن ورزشی چند منظوره با امکانات جانبی در مرکز آموزشی فرزانگان دخترانه ناحیه دو بندرعباس با هزینه بالغ بر 15 میلیارد ریال به زمین زده شد.

 

به گزارش صبح ساحل، سید فخر الدین هاشمی در آئین این کلنگ زنی گفت: این سالن ورزشی بواسطه محبت و نگاه خردمندانه خیرنیک اندیش جناب کامبیزعرب مسئول شرکت کشتی سازی سپهر سازی دریا جنوب و مشارکت 50 درصدی اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان شروع به ساخت می شود.

وی افزود: ساخت این سالن ورزشی از خرداد ماه آغاز و در بازده زمانی حدود شش ماهه ساخته می شود وامید آن است که این پروژه در دهه فجر 99 به بهره برداری برسد.

هاشمی تصریح کرد: این پروژه 854 مترمربعی با 704 مترمربع زیربنای زمین ورزشی و 150 متر مربع امکانات جانبی نظیر رختکن، اتاق وسایل و غیره می باشد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان ادامه داد: این سالن ورزشی مطابق با استاندارد های موجود و نیز سیستم سرمایشی نوین ساخته می شود که برای ساخت و تجهیز آن هزینه ای بالغ بر15 میلیارد ریال استفاده می شود.

 

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها