پیش‌بینی مه صبحگاهی و غبار/ وضعیت جوی و دریایی هرمزگان ناپایدار استمعاون اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت: امروز دوشنبه باتوجه به گذر امواج ناپایدار در جنوب شرق کشور ، در سطح استان ناپایداری وضعیت جوی و دریایی پیش بینی می‌شود.
به گزارش صبح ساحل، کیانوش عارفی روز دوشنبه افزود: در ساعت صبح باتوجه به ملایم بودن سرعت وزش باد در مناطق ساحلی و جزایر خلیج فارس، مه صبحگاهی و در سایر نقاط استان هرمزگان غبار پیش بینی می‌شود.
وی بیان داشت: در ساعت بعدازظهر (دوشنبه) نیز با توجه به تاثیر سامانه ی مونسونی، در ارتفاعات هرمزگان رشد ابر پیش بینی می‌شود که در برخی نقاط شمالی، ارتفاعات شرقی و مرکزی و تا حدودی غربی استان سبب وقوع رگبار پراکنده باران، رعد وبرق و وزش باد نسبت شدید موقتی خواهدشد.
معاون هواشناسی هرمزگان اظهارداشت: در ساعت بعدازظهر امروز دوشنبه همچنین احتمال افزایش لحظه ای سرعت وزش باد همراه با خیزش گرد وخاک در استان دور از انتظار نخواهدبود.
عارفی یادآورشد: از لحاظ دمایی نیز امروز دوشنبه و فردا سه شنبه تغییرات قابل ملاحظه ای در هرمزگان نخواهیم داشت، اما از روز چهارشنبه هفته جاری به تدریج در سایر نقاط استان افزایش نسبی دما بین یک تا سه درجه سلسیوس پیش بینی می شود.

منبع: ایرنا

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها