درخشش کتابدار هرمزگانی در پویش هر کتابدار یک کتابخوانمدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان، از درخشش کتابدار فعال هرمزگانی در پویش «هر کتابدار یک کتابخوان» خبر داد.

به گزارش صبح ساحل،حجت الاسلام و المسلمین محمد ذاکری، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان از درخشش مریم آرمون، کتابدار کتابخانه عمومی راسخ گزیر شهرستان بندرلنگه در پویش «هر کتابدار یک کتابخوان» خبر داد.وی افزود: کتابدار کتابخانه‌ی عمومی راسخ گزیر توانست با معرفی خلاقانه کتاب «مثل زرافه باش یک سر و گردن از بقیه بالاتر» نوشته مسعود لعلی حائز کسب رتبه برتر استانی در این پویش گردد.


گفتنی است: این کتابدار فعال در مسابقه «یلدای کتابخوان» نیز که در دی ماه سال گذشته توسط اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان هرمزگان برگزار شد خوش درخشید و حائز رتبه برتر استانی گردید. همچنین وی مشارکت فعالی در معرفی کتاب در برنامه‌های مختلف رادیویی و فضای مجازی دارد که نشان از علاقه‌مندی ایشان به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی است.گفتنی است: پویش «هر کتابدار یک کتابخوان» به دنبال شیوع ویروس کرونا و تعطیلی کتابخانه‌ها و با هدف اشاعه فرهنگ کتابخوانی و معرفی کتاب از سوی کتابداران، از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در سطح ملی برگزار شد.
 

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها