۳۵ زوج بستکی به دلیل شرایط کرونایی مراسم ازدواج خود را لغو کردنداز ۳۵ زوج بستکی به دلیل لغو مراسم ازدواجشان با توجه به شیوع کرونا تقدیر شد.

 

به گزارش صبح ساحل، فرماندار و رییس ستاد مبارزه با کرونا شهرستان بستک با همراهی امام جمعه و جمعی از مسوولان ضمن تقدیر و تشکر از اقدام ۳۵ زوج بستکی در لغو مراسم ازدواج خود، با حضور در درب منازل این عروس و داماد‌ها، ازدواج آنان را تبریک گفتند.

فرماندار شهرستان بستک گفت: در شهرستان بستک ۳۵ زوج از شهر‌ها و روستا‌های تابعه شهرستان با درک شرایط موجود و برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا مراسم ازدواج خود را لغو کردند که امیدواریم این عزیزان الگویی برای دیگر جوانان شهرستان باشند.

سیدشمس الدین قتالی افزود: یکی از خواسته‌های ستاد مبارزه با کرونا شهرستان برای جلوگیری از درگیرشدن مردم شهرستان به این بیماری خطرناک، لغو کلیه مراسمات و تجمعات از جمله عروسی است که تحق این خواسته نیازمند درک و فرهنگ بالای شهروندان است.

او گفت: در حال حاضر با توجه به شیوع ویروس کرونا و وضعیت قرمز شهرستان بستک و با توجه به اینکه تا کنون  دارو واکسن خاصی برای درمان و پیشگیری از این بیماری در سراسر دنیا شناخته نشده و تاکید‌ها بر تغییر رفتار افراد بر مصون ماندن از این بیماری است.

منبع:خبرنگاران جوان

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها