معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش هرمزگان:

لزوم ایمن‌سازی و استانداردسازی وضعیت بهداشتی مدارس هرمزگانمعاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش هرمزگان گفت: هدف از تشکیل کمیته ایمنی و بهداشت در ستاد پروژه مهر، ایجاد هماهنگی های لازم برای پیشبرد ایمن سازی و بهبود وضعیت بهداشتی مدارس است.

به گزارش صبح ساحل، علیرضا باقری صبح امروز (۲۲ تیرماه) در پنجمین جلسه پروژه مهر آموزش‌وپرورش استان هرمزگان که با دستور کار بررسی فعالیت‌های کمیته ایمنی و بهداشت مدارس برگزار شد، گفت: ایجاد هماهنگی‌های لازم در پیشبرد ایمن‌سازی و استانداردسازی وضعیت بهداشتی مدارس استان از اهداف تشکیل کمیته ایمنی و بهداشتی در پروژه مهر است.

وی افزود: این کمیته جهت رفع نواقص بهداشتی و ایمنی موجود در مدارس ایجاد شده است که برنامه‌های عملیاتی و تقویم اجرایی آن تدوین و به مدارس ابلاغ‌شده است.

باقری ادامه داد: همراهی اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس یکی از ارکان اساسی تحقق اهداف این کمیته در ایمن‌سازی و مقاوم‌سازی فضاهای آموزشی در سراسر استان است.

معاون تربیت‌بدنی و سلامت آموزش‌وپرورش هرمزگان خاطرنشان کرد: رعایت پروتکل‌های بهداشتی، فاصله‌گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک، مواد شوینده دست، بررسی وضعیت جسمانی دانش آموزان و همچنین آموزش‌های مجازی در راستای پیشگیری از بیماری کرونا را می‌توان از مهم‌ترین فعالیت این کمیته در ایام بازگشایی مدارس نام برد.

منبع: ایسنا

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها