صالحی، رییس کل دادگستری استان هرمزگان:

شعب ویژه رسیدگی قضایی به تخلفات بهداشتی در زمینه کرونا/ تمامی ارگان‌ها درصورت مشاهده تخلف، به مراجع قضایی گزارش دهندرییس کل دادگستری استان هرمزگان اعلام کرد: شعب ویژه رسیدگی به تخلفات بهداشتی در زمینه کرونا تشکیل شده است.
به گزارش صبح ساحل، علی صالحی رییس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: شعب ویژه رسیدگی قضایی به تخلفات بهداشتی در زمینه کرونا تشکیل شده است.رییس کل دادگستری استان هرمزگان با اعلام این خبر خاطرنشان کرد: مأموران نیروی انتظامی، بازرسان بهداشت و درمان، فرمانداری‌ها، بخشداری‌ها و دهیاری‌ها در صورت مشاهده تخلفات از جمله برگزاری مراسمات عروسی و عزا و هرگونه تجمع غیرضروری و همچنین عدم رعایت موازین و نقص دستورالعمل‌های بهداشتی، موضوع را به دستگاه قضایی اعلام می نمایند و این پرونده‌ها به‌سرعت و خارج از نوبت در شعب ویژه، رسیدگی و مطابق قانون با متخلفان برخورد قاطع خواهد شد.
وی یادآور شد: مردم نیز در صورت مشاهده هرگونه نقض و عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، نسبت به ارائه گزارش به نیروی انتظامی و مراجع ذی صلاح اقدام کنند تا با تشکیل پرونده برای متخلفان آنان را به دستگاه قضایی معرفی نمایند. صالحی تأکید کرد: در همین راستا با هماهنگی رؤسا و دادستان‌های حوزه‌های مختلف قضایی استان هرمزگان به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، برپایی هرگونه تجمع غیرضروری ممنوع است و به شهروندان و خصوصاً خانواده‌های محترم توصیه می‌شود از حضور خود و فرزندانشان در چنین اجتماعاتی جداً خودداری نمایند تا از ابتلاء افراد بیشتری به این ویروس جلوگیری شود.
رییس کل دادگستری استان هرمزگان در خاتمه ابراز امیدواری کرد: شهروندان با توجه به نکات و تذکرات بهداشتی و همچنین پرهیز از تجمعات غیرضروری و اقدامات مخاطره‌آمیز، در جهت موفقیت تمهیدات اتخاذ شده از سوی متولیان امر بهداشت و درمان گام بردارند.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها