آغاز به کار اداره تصفیه امور ورشکستگی استان هرمزگانرئیس کل دادگستری استان هرمزگان با اعلام آغاز به کار اداره تصفیه امور ورشکستگی استان هرمزگان از انتصاب محمد شنبه زاده به سمت رئیس این اداره خبر داد.

 

به گزارش صبح ساحل، علی صالحی روز گذشته(یازدهم مردادماه) در مراسم آغاز به کار اداره تصفیه امور ورشکستگی استان هرمزگان، خاطرنشان کرد: طی حکمی از سوی ریاست معزز قوه قضاییه، محمد شنبه زاده به سمت رئیس اداره تصفیه امور ورشکستگی استان هرمزگان منصوب شد.

رئیس شورای قضایی استان هرمزگان در ادامه بیان کرد: این اداره با رویکرد حمایتی و پیشگیری از ورشکستگی شرکت های تجاری راه اندازی شده است.

صالحی با اشاره به اهمیت ویژه این موضوع در استان هرمزگان به عنوان یک استان تجاری و قطب اقتصادی در کشور، اضافه کرد: با مطالعه دقیق و پیگیری های مستمر توسط اداره تصفیه امور ورشکستگی استان، مسائل موجود سر و سامان یابد و این موضوع منشاء خیر و برکت برای عموم مردم و زمینه ساز توسعه همه جانبه استان گردد.

در پایان این مراسم صمد دهقانی رییس کل دادگاه های عمومی و انقلاب بندرعباس نیز با حفظ سمت به عنوان نماینده دادسرای انتظامی قضات در امور نظارت و ارزشیابی معرفی شد.

منبع:ایسنا

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها