ایمن سازی محورهای مواصلاتی بخش فین با ورود دستگاه قضاییرییس کل دادگستری هرمزگان از ایمن سازی محورهای مواصلاتی بخش فین با ورود دستگاه قضایی استان خبر داد.

 

به گزارش صبح ساحل، علی صالحی رییس کل دادگستری هرمزگان از ایمن سازی محورهای مواصلاتی بخش فین با ورود دستگاه قضایی استان خبر داد.

رییس کل دادگستری استان هرمزگان در این رابطه اظهار داشت:با توجه به مطالبات مردمی در جهت ارتقای موازین فنی و ایمنی در محور های مواصلاتی بخش فین و در راستای احقاق حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرایم ناشی از تصادفات جاده ای، دستگاه قضایی استان با محوریت دادگستری بخش فین این موضوع را با جدیت پیگیری نمود که در نهایت به رفع نواقص موجود منجر شد.
رییس شورای پیشگیری از وقوع جرم استان هرمزگان، با اشاره به کافی نبودن علائم راهنمایی و رانندگی در این مسیرها و همچنین وجود نواقص راه، یادآور شد: متأسفانه نواقص  موجود از عوامل مؤثر در وقوع تصادفات رانندگی در محورهای مواصلاتی بخش فین محسوب می شد که بر این اساس با ورود دستگاه قضایی به موضوع از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان خواسته شد برابر آیین نامه به تکلیف قانونی خود در خصوص ترمیم جاده ها ، خط کشی راه ها و نصب علائم راهنمایی و رانندگی در حوزه استحفاظی بخش فین در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام نماید.
وی در پایان خاطرنشان کرد: شورای پیشگیری از وقوع جرم استان هرمزگان در موارد متعدد ، ضمن اخذ نظرات کارشناسی در خصوص لزوم ترمیم محورهای مواصلاتی استان، پیگیری و مکاتبات مربوطه را با ادارات متولی انجام داده و با تعیین مهلت، تذکرات لازم را ارائه نموده است که منجر به رفع نقاط حادثه خیز در استان هرمزگان شده است.
برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها