استاندار هرمزگان:

بیمارستان نفت ستاره خلیج فارس در ۷ طبقه احداث می‌شوداستاندار هرمزگان گفت: برنامه ریزی شده بود که پروژه بیمارستان ستاره خلیج فارس در قالب یک درمانگاه با متراژ ۹ هزار متر مربع احداث شود اما تصمیم گرفتیم به بیمارستانی با متراژ ۲۷ هزار متر مربع در هفت طبقه تغییر کند.

به گزارش صبح ساحل، فریدون همتی در جلسه بررسی وضعیت پروژه‌های بیمارستان 531 تختخوابی و ستاره خلیج فارس بندرعباس، اظهار داشت: استانداری و تمام ارکان استان هرمزگان برای اجرای پروژه بیمارستان 531 تختخوابی بندرعباس پای کار هستند و تکمیل این پروژه مستلزم حرکتی جهادی است.

وی ادامه داد: تدارکی دیده شده است که پروژه با مشکل مالی روبه‌رو نشود و پیمانکار هیچ‌گونه دغدغه‌ای در این حوزه نداشته باشد.

استاندار هرمزگان بیان داشت: برنامه ریزی و هماهنگی‌های لازم برای تامین و نصب تمام تجهیزات مورد نیاز این بیمارستان در حال انجام است، تا در کمترین زمان ممکن این اقلام تامین شوند.

همتی تصریح کرد: طرح‌های لازم برای آزادسازی زمین‌های اطراف بیمارستان نیز ارائه خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به پروژه بیمارستان ستاره خلیج فارس بندرعباس، اظهار داشت: برنامه ریزی شده بود که پروژه بیمارستان ستاره خلیج فارس در قالب یک درمانگاه با متراژ 9 هزار متر مربع  احداث شود که با توجه به کمبود سرانه فضای بهداشتی و درمانی در استان هرمزگان تصمیم گرفتیم که به بیمارستان با متراژ 27 هزار متر مربع در هفت طبقه تغییر کند.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: دسترسی اتاق عمل بیمارستان جدید ستاره خلیج فارس به اتاق عمل بیمارستان شهید محمدی بندرعباس با استفاده از یک راهرو از جمله ویژگی‌های طراحی این بیمارستان است.

منبع: تسنیم

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها