زمین لرزه بخش رویدر بندر خمیر هرمزگان خسارتی نداشتبراساس اعلام اداره کل مدیریت بحران استانداری هرمزگان زمین لرزه چهار و ۲ دهم ریشتری سه شنبه شب در بخش رویدر بندرخمیر خسارتی نداشت.

به گزارش صبح ساحل، معاون اداره کل مدیریت بحران استانداری هرمزگان روز چهارشنبه به ایرنا اعلام کرد: تا کنون گزارشی نیز از بروز خسارت جانی و یا مالی به این اداره کل نرسیده است.

احمد غیبی خاطر نشان کرد: با این وجود اداره های دولتی امدادی و خدماتی در سطح شهرستان خمیر در حالت آماده باش قرار دارند تا در صورت نیاز اقدام‌های لازم را در منطقه انجام دهند.

مدیرکل جمعیت هلال احمر هرمزگان هم به ایرنا اظهار داشت: بخش رویدر دارای خانه هلال و داوطلبان فعالی بوده و زمین‌لرزه های اینچنین که شدت پایینی دارند را بررسی و به اداره شهرستان خمیر و اداره کل اُستان اعلام می‌کنند.

مختار سلحشور ادامه داد: این داوطلبان تا کنون گزارشی مبنی بر بروز خسارت مالی و جانی به این اداره کل نداده‌اند و از سوی دیگر نیز ارزیابان گزارشی از بروز خسارت نداشته‌اند.

شب گذشته (یک مهر) زمین لرزه ای به بزرگی چهار و ۲ دهم ریشتر در ساعت ۲۳ و ۱۳ دقیقه و ۳۲ ثانیه حوالی ۱۹ کیلومتری شهر رویدر در شهرستان بندر خمیر، ۴۱ کیلومتری بندر خمیر و ۵۲ کیلومتری شهر فین را لرزاند.

منبع: ایرنا

برای این مطلب تا کنون نظری ثبت نشده‌ است.
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها