سفر یک روزه مدیرکل فرهنگ و و ارشاد اسلامی استان هرمزگان به حاجی آبادبه گزارش خبرنگار صبح ساحل، قاسم زاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان حاجی آباد از سفر یک روزه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان به این شهرستان خبر داد.

سفر یک روزه مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان به این شهرستان خبر داد.
وی افزود این سفر در راستای بررسی مشکلات و معضلات فرهنگی و هنری شهرستان و همچنین دیدار با خانواده معظم شهدا ترتیب داده شده است.
در این سفر ابتدا مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان به همراه هیئت همراه جهت ادای احترام به مقام شامخ شهدا، در گلزار شهدای شهرستان حاجی آباد حضور یافتند و به غباروبی گلزار شهدا پرداختند. پس از آن با حضور در سالن مجتمع فرهنگی شهید مجید حسن زاده از کتاب سقوط در شهریور سرد رونمایی شد. این کتاب که مجموعه ای از اشعار و غزلیات مرتضی رحیمی نژاد، شاعر و غزلسرای شهرستان حاجی آباد می باشد با حمایت های رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان حاجی آباد توانست مجوزهای لازم را اخذ نماید و به چاپ برسد.
در پایان از خبرنگاران و روسای انجمن های هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان تقدیر بعمل آمد.
دکتر کمالی زرکانی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان در حاشیه این سفر با اشاره به اینکه ظرفیت های بسیار خوبی در حوزه های مختلف فرهنگی و هنری شهرستان حاجی آباد وجود دارد افزود: با نگاه مثبت و فرابخشی به مسائل فرهنگی و هنری و توجه بیشتر به هنرمندان می توان این ظرفیت ها را به امری فعال و مستمر تبدیل نمود. حاجی آباد این توانایی را دارد که در برخی رشته ها از جمله خطاطی به قطب استان تبدیل شود.

 

سفر یک روزه مدیرکل فرهنگ و و ارشاد اسلامی استان هرمزگان به حاجی آباد

سفر یک روزه مدیرکل فرهنگ و و ارشاد اسلامی استان هرمزگان به حاجی آباد

سفر یک روزه مدیرکل فرهنگ و و ارشاد اسلامی استان هرمزگان به حاجی آباد

منتشر شده: 1
مصطفی کریمی
۳ مهر ۱۳۹۹
باتشکر اززحمت های رئیس بزرگ وار ارشاد جناب آقای قاسم زاده درهمه کارتلاش خودش میکن اززحمت های که برای هنرهنرمند میکش تشکرمیکنم وهمچنین تشکراز آقای خراسانی میکنم تشکراز مدیرکل محترم که تشریف اوردن
0 / 200
  • نظر شما پس از بررسی و تایید منتشر خواهد شد.
  • لطفا از بکاربردن الفاظ رکیک، توهین و تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی خودداری کنید.

آخرین خبرها